Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Tennioğlu'ndan Halil Şahin'e Teşekkür

İskenderunspor Hafta sonu İzmir deplasmanında alınan galibiyetin ardından kente dönerek hafta sonu oynanacak olan Refahiye maçının hazırlıklarına başl

Spor   A+a-

İskenderunspor Hafta sonu İzmir deplasmanında alınan galibiyetin ardından kente dönerek hafta sonu oynanacak olan Refahiye maçının hazırlıklarına başlarken İskenderunspor Başkan Yardımcısı Müfit Tennioğlu yaptığı açıklamasında İş adamı Halil Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Tennioğlu yaptığı açıklamasında, iskenderunspor Cuma günü İzmir’e giderek burada menemen maçı öncesinde kampa girdi. Bu kamp ve otel masraflarının tamamını İzmir Demirçelik fabrikası Sahibi ve İskenderun Ticaret sanayi odası Başkanı Halil Şahin karşılayarak bizlere güç verdi.
İş adamımız Halil Şahin bizleri hiçbir şekilde yalnız bırakmadı. Maçı izledi ve maçtan sonrada futbolcuları tebrik etti. Ayrıca maçın arından da İzmir’in en güzel yerinde takıma yemek vererek ilgisini eksik etmedi. Ayrıca her zaman takımın yanında olduğunu da dile getirdi. Bu nedenle İskenderunspor kulüp başkanımız Nuri Üysen ve kulüp yönetimi adına kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Bu takımı ligde bırakabilmek için yönetimden tutun, teknik heyete ve futbolculara kadar herkes elinden gelen tüm gayreti gösteriyor. Ancak bu kadar emek ve mücadeleye rağmen bir gazetede çıkan haberleri üzüntü ile okuyoruz. Bu kentte kimse suçlu değildir yönetim kurulu hiçbir şekilde suçlu ilan edilemez bu yönetimin ve Başkanın ne yaptığını spor camiası çok yakından görüyor. Menemende oynanan futbolu gelip görseler bu yazılar zaten çıkmaz, biz şu takımı kurtaralım diye mücadele ediyoruz. Lütfen gün birlik günü bizleri eleştireceğinize bu takıma kim nasıl katkı yaparsa onlara seslenin de gelin takıma sahip çıksınlar açıklamasını yaptı.
 
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar