Skip Navigation Links

Melekler Kreş'te Çocuk Bayramı Sevinci

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Melekler Kreş, minik öğrencilerin bayramını coşkulu ve heyecanlı bir şekilde kutladı.

Melekler Kreş'te Çocuk Bayramı Sevinci Web
TV

Arsuz   A+a-

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Melekler Kreş, minik öğrencilerin bayramını coşkulu ve heyecanlı bir şekilde kutladı.
Arsuz ilçesi Karaağaç Mahallesi’nde faaliyet gösteren Melekler Kreş, öğrencilerine çok güzel bir 23 Nisan Bayramı kutlaması hazırladı.
Minik yüreklerin Çocuk bayramı coşkusunun çekilen videolara da yansıdığı kutlama programında, şiirler okuyup şarkılar söyleyen çocuklar aileleri başta olmak üzere tüm Türkiye’nin umudu olduklarını gösterdiler.
Çocukların doyasıya eğlendiği ve mutluluktan havalara uçan minikler gönüllerince eğlenerek kendi bayramlarında şenlendiler.
Atatürk ve ayyıldızlı kırmızı t-shirtleri, ellerinde bayraklarıyla oldukça sevimli tavırlar sergileyen Melekler Kreş’in minikleri, özgüveni yüksek, yaparak ve yaşayarak öğrenen, bilinçli, kendini ifade edebilen birer birey olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini gösterdiler.
Bölgede okul öncesi eğitimin marka kurumlarından Melekler Kreş’te, çocuklarının mutluluğunu ve heyecanını gören aileler ise öğretim kadrosuna teşekkür ettiler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Melekler Kreş'te Çocuk Bayramı Sevinci  videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
yazici
ekinciler
noksel
Vatan
son gelişmeler
öne çıkanlar