Skip Navigation Links

MÜSIAD’ da Biogüvenlikli tarım ve gıda sektörleri toplantısı

MÜSIAD’ da Biogüvenlikli tarım ve gıda sektörleri toplantısı

MÜSIAD’ da Biogüvenlikli tarım ve gıda sektörleri toplantısı

Gündem   A+a-

 MÜSIAD 2. Dönem Genel Başkanı Ali Bayramoğlu, tarım-gıda sektöründeki yeni yatırımlar ve Covid-19 sonrası ekonomideki gelişmeler konusunda MÜSİAD Hatay Şubesi üyeleriyle bir araya geldi.
İskenderun Yelken Kulübü’nde gerçekleştirilen ve "Maske-Mesafe-Hijyen" kurallarına azami dikkat edilerek gerçekleştirilen sohbet toplantısında konuşan MÜSIAD Hatay Şubesi Başkanı Abdullah Bozatlı, sektörlerle ilgili yapılan çalışmalardan tüm üyelerin bilgilendirildiğini belirterek; kendilerine iletilen talep ve sıkıntılarında gerekli makamlara rapor halinde sunulduğunu ifade etti.
MÜSIAD 2. Dönem Genel Başkanı Ali Bayramoğlu’da Adana, Hatay ve İskenderun’daki toplantı sonrası yaptığı açıklamada; “ Biogüvenlikli tarım ve gıda sektörlerine yönelik yatımlar konusundaki görüşmelerimiz çok verimli geçti ve büyük ilgili gördü. Toplantılarımız özellikle tarım ve gıda sektörünün ağırlıklı olduğu bölgelerimizde devam edecektir” dedi.
Bayramoğlu ve Bozatlı, sonrasında Hatay MilletvekiliAbdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı da ziyaret ederek gerçekleşen çalışmalarla ilgili bilgiler verdiler.
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
yazici
ekinciler
noksel
Vatan
son gelişmeler
öne çıkanlar