Skip Navigation Links

Arsuz’da ‘Herkes İçin Spor’ Etkinliği

Arsuz Kaymakamlığı ve Herkes İçin Spor Federasyonu işbirliğiyle, Arsuz Belediyesi,

Arsuz’da ‘Herkes İçin Spor’ EtkinliğiWeb
TV

Spor   A+a-

Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ilçede bulunan çeşitli kurum ve kuruluşların katkısıyla Arsuz’da Herkes İçin Spor etkinliği düzenlendi.
Saygı Duruşunun akabinde İstiklal Marşının okunmasından sonra ilçede bulunan bazı okul öğrencilerinin ve çeşitli grupların hazırlamış olduğu gösteriler sergilendi. Çeşitli sportif etkinliklerin bir arada gerçekleştiği programda, özellikle sporun insan hayatındaki önemi ve hayatını nasıl etkilediği vurgulandı.
Spor ’un yaşam kalitesi için önemli olduğunu belirten Arsuz Belediyesi Başkan Vekili Corç Turan, “Spor, huzur ve mutluluğumuz için, sağlığımız için vazgeçilmez bir unsurdur. Arsuz Belediyesi olarak, doğa ve su sporları başta olmak üzere birçok branşta halkımızı spor yapmaları için teşvik etmeye çalışıyoruz. Herkesin sağlıklı bir yaşam sürmesi dileğiyle, bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,” şeklinde düşüncelerini belirtti. Gösterilerin ardından öğrenci ve katılımcılara çeşitli hediyeler verilerek, alanda kurulan stantlar gezildi. Günün hatırası olarak toplu fotoğraf çekimi gerçekleşti.
 
 
 
 
 
 
 
Arsuz’da ‘Herkes İçin Spor’ Etkinliği videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar