Skip Navigation Links

Vali Ata’dan İade-i Ziyaret...

Hatay Valisi Sayın Erdal Ata, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’ye iade-i ziyarette bulundu.

Vali Ata’dan İade-i Ziyaret...

Hatay   A+a-

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli’yi ziyaret eden Hatay Valisi Sayın Erdal Ata, ülkelerin çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmasında üniversitelerin önemli roller üstlendiğinin altını çizerek, Üniversitelerin her zaman değişimin ve gelişimin öncüsü olduğunu vurguladı. Ülke kalkınması için teknoloji geliştirmenin çok önemli olduğunu dile getiren Vali Ata, buna uygun olarak Teknoversite vizyonu ile kurulan İskenderun Teknik Üniversitesi’ne her türlü desteği vereceklerini ifade etti. İskenderun Teknik Üniversitesi akademik personeli, öğrenci durumu ve planlanan çalışmalar hakkında Dereli’den bilgi alan Vali Ata, Prof. Dr. Türkay Dereli’ye çalışmalarında başarılar diledi.
 
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, Sayın Vali Erdal Ata’nın iade-i ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, teşekkür etti.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar