Skip Navigation Links

Huzurlarınızda ?ŞAMPİYON?

2014 Eğitim Sezonunda Liseler arası futbol müsabakalarında Hatay Şampiyonluğunu ilan eden İskenderun Lisesi futbol takımı kupa ve madalyalarını aldıla

Spor   A+a-


İskenderun Lisesi futbol şampiyonası kupa... paylaşan: 8gunhaber

 

     “Her Türlü Zorluğa Karşın Şampiyonuz”

    İskenderun Lisesi Futbol Takımının elde ettiği başarının haklı ve inanç dolu bir galibiyet serisi ile gerçekleştiğini açıklayan Turgut Deliveli, oynadıkları 15 maçta yenilgi yüzü görmeyen ve rakip fileleri 21 defa havalandırıp sadece 1 gol yiyen öğrencileri ile gurur duyduğunu söyledi. İskenderun Lisesi olarak yıllardır deplasmanda mücadele ettiklerini ifade eden Deliveli; “her türlü zorluğa karşın şampiyonuz. Bizleri yalnız bırakmayan İskenderun halkına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonra ki hedefimiz Türkiye şampiyonluğu” dedi.

 


 


     “Bizleri Gururlandırdınız”

     Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Turgut Deliveli ve futbol takımı öğrencilerini tebrik eden İskenderun Lisesi Okul Müdürü Ali Kuruca ise; “bizleri gururlandırdınız. Sizlerle ne kadar iftihar etsek azdır. Bu başarınızın devamını diliyor okulumuza ve İskenderun’a hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Sona eren konuşmaların ardından İskenderun Lisesi Futbol Takımı öğrencilerinin şampiyonluk kupası takım kaptanına Okul Müdürü Ali Kuruca tarafından teslim edildi. Sırayla sahneye çağrılan öğrencilere şampiyonluk madalyalarını ise okul öğretmenleri verdiler.

 

 


Huzurlarınızda ?ŞAMPİYON?  videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar