Skip Navigation Links

İskenderun ve Hatay?a 3 Hilali Dikelim

İSDEMİR Çalışanlarıyla Buluşan MHP?li Aslan ve Gül; ?İskenderun ve Hatay?a 3 Hilali Dikelim? dedi.

Gündem   A+a-

 

 

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan ve MHP İskenderun Belediye Başkan adayı İbrahim Gül İsdemir Çalışanları ile buluştu. MHP Hatay Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan ve MHP İskenderun Belediye Başkan adayı İbrahim Gül, İsdemir ilköğretim okulu çok amaçlı Salonunda İsdemir çalışanları ile toplantı düzenledi.

 
   Alkış Tufanı!

 

   Toplantıya MHP Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan, İskenderun Belediye Başkan adayı İbrahim Gül, Karayılan Belediye Başkan Mehmet Yurtman, Türk Metal Sendikası İskenderun bölge Başkanı Metin Önde, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turhan Bozkurt, MHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Emel Sönmez, Ülkü ocakları başkanı Nurettin Aydemir, Ülkücü İşçiler derneği Başkanı İbrahim Özden, İl Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Belediye meclis üyesi adayları ile çok sayıda isdemir çalışanları ve aileleri katıldı. Toplantıda ilk konuşmayı ev sahibi olarak İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Nurettin Aydemir yaptı. Nurettin Aydemir’den sonra Türk Metal Sendikası İskenderun Bölge Başkanı Metin Önde kürsüye Çıkarak “Şahsım ve Çalışma arkadaşlarımla sizi destekliyoruz” demesi üzerine salonda büyük bir alkış tufanı koptu.

 

   “Kardeşliğimize Katkı Sağlayın”

 

 

 

   Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman “2009 seçimlerinde Karayılanda bizlere destek olarak üç hilali diktiğiniz İsdemir ve Karayılanda, desteğinizi arttırarak İskenderun ve Hatay’a Üç hilali dikmenizi istiyorum” dedi. İskenderun Belediye Başkan adayı İbrahim Gül “Emeğin kutsallığına inanmış, İsdemir’de ateşi demir ve çeliğe çevirmiş yiğit işçi kardeşlerimizin destekleri için buradayız. Bizim en büyük projemiz kardeşlik projesidir. İskenderun’da huzuru bozacak her türlü ayrımcılıktan uzak kardeşliği geliştirecek sosyal belediyecilik yapacağız. İskenderun’un her bölgesine eşit hizmet edeceğiz. İsdemir’in yiğit emekçileri kardeşliğimize katkı sağlayacak desteklerinizi istiyorum” diyerek, Hatay Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Mete Aslan’ı konuşması için kürsüye davet etti.

 

 

 

   “Belediyecilik Bizim İşimiz”

 

   Hatay Büyük Şehir Mete Aslan “Hatay Büyük Şehir Belediyesinde şahsıma, İskenderun Belediyesinde İbrahim Gül’e desteğinizi istiyorum. Burada sizlere projeler açıklayarak vaktinizi almak istemiyorum. Benim belediyecilik tecrübemi ve yaptığımı sizler iyi biliyorsunuz, geçmişte yaptıklarım gelecekte yapacaklarımın işaretidir. Çocukluk yıllarımda kendi bahçemizin bitişiğindeki amcamların bahçesinden bir portakal kopardım, abdest alırken babam görmüş ve beni yanına çağırarak yarım saat bana Haram ve Helali anlattı. 15 Yıl Belediye Başkanlığı yaptığım zaman Müfettişler bu kadar az parayla bu kadar çok işi nasıl yaptın? Sorusunu sordu. Bizim işimiz belediyecilik, İnsanlara ümit projeleri ile hayal kurdurmuyoruz. Yapılabilecek, Büyük Şehir yetkisinde olan bütçeye uyumlu fiziki projeler ile Her bölgeye eşit sosyal projemiz var. Birileri gibi devlet imkânları ve koruma ordusu ile gezmiyorum. Benim korumalarım şu salondaki dostlarımdır. Hatay Büyük Şehir Belediyesi ile İskenderun Belediyesini birlikte kazanmak istiyoruz. İbrahim Gül benim yakın çalışma arkadaşım olsun istiyorum. Bu nedenle desteklemenizi ve gece gündüz demeden MHP’nin kazanması için çalışmanızı istiyorum” dedi.

 

 

 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar