Skip Navigation Links

İskenderun Belediyesi'nde, hizmet alımı ihalelerini sürdürüyor

Gazetecilere açık, şeffaf ihaleler zincirine, İskenderun Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Biyolojik Evsel Atık Su Arıtma Tesisi'nin ve yüksel

Gündem   A+a-

Gazetecilere açık, şeffaf ihaleler zincirine, İskenderun Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Biyolojik Evsel Atık Su Arıtma Tesisi’nin ve yükseltme istasyonlarının bakım onarım dahil işletilmesi hizmet alımı ihalesi ile devam edildi.

Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürünün odasından yapılan ihaleye, İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Safa Buran, basın mensupları, katılımcı firma temsilcileri ve komisyon üyeleri katıldılar.

İhale Komisyonu huzurunda usulüne uygun olarak hazırlanmış ihale teklif mektuplarının açılması ve teklif olarak sunulan rakamların ilan edilmesi ile süren ihaleye şu firmalar katıldı;

Remondis Su ve Atık Su Tek.San. ve Tic A.Ş.- Vatech Wabag GMBH - Pwt Wasser Und Abwasser Technik GMBH – Mass Arıtma Sistemleri İnş. San. ve Tic. A.Ş.

Konuyla ilgili gerçekleştirilen ihalenin sonucu, komisyonca yapılacak ayrıntılı incelemeden sonra önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar