Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Kazım Yalçın:'Belediyeciliğin kirlerini temizleyeceğim'

Dörtyol Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Yalçın dün saat 14;30?da belediyedeki görevinden istifa ederek MHP?den Dörtyol Belediye Başkan Ad

Politika   A+a-


   DÖRTYOL BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI KAZIM YALÇIN İSTİFA ETTİ
   BELEDİYE BAŞKANLIK ADAY ADAYLIĞI MÜRACAATINI YAPTI
 
   KAZIM YALÇIN; “SİYASETİN ÇİRKİN YÜZÜNÜ,
   BELEDİYECİLİĞİN KİRLERİNİ TEMİZLEMEK İSTİYORUM.”
 

   Dörtyol Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Yalçın dün saat 14;30’da belediyedeki görevinden istifa ederek MHP’den Dörtyol Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaatını yaptı.
 
   MHP Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker ve Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Eski İlçe Başkanlarından Veli Özaktürk ve Fatih Rüştü Yalçın, MHP Dörtyol Belediye Meclis Üyesi Mevlüt Saraçoğlu, MHP’nin Dörtyol Belediye Başkan Aday Adaylarından Hayriye Türker Çevik ve çok sayıda partilinin katıldığı bir törenle dün saat 14;30’da Dörtyol Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatını yapan Kazım Yalçın yaptığı açıklamada; “Bugün Dörtyol Belediyesindeki Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden ayrılarak MHP Dörtyol ilçe Başkanlığına Belediye Başkan aday adaylığı için başvurumu yapmış bulunuyorum.
   MHP Dörtyol Belediye Başkan aday adayı olarak Dörtyollu hemşerilerime diyorum ki, Dörtyol kısa ve orta vadede ehil ellerde yönetilebilirse gerçekten körfezin ve dahi Akdenizin incisi olma potansiyeline yeterince sahip bir kenttir. Dörtyol'un bugününü hepimiz biliyoruz. Geleceğini birlikte planlayalım. Yaklaşık dört buçuk yıldır Dörtyol belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım.
 
   Dörtyol'umuzu inci yapabilmek için kendime güveniyorum. Diğer adaylarımız olan Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl KESKİN, Kuzuculu Belediye Başkanı Yaşar TOKSOY, eski Dörtyol MHP ilçe Başkanı Adem CİHAN ve Hayriye ÇEVİK hanımefendiye de bu kutlu yarışlarında başarılar dilerim. Eğer Genel Başkanlığımız teveccüh gösterirde Dörtyol MHP adayı olarak beni tercih ederse ve Dörtyol'u yönetebilme şerefini de siz sevgili hemşerilerim olarak bana verirseniz, bende sizlere güven içinde, sağlıklı, temiz bir çevrede her türlü sosyal ihtiyaçlarınıza cevap verebilen, yaşamayı arzu edeceğiniz ve arzu edilen çağdaş bir Dörtyol vaat edi-yorum.
 
   Siyasetin çirkin yüzü-nü, belediyeciliğinde kirlerini temizlemek istiyorum. Hayallerimin ve hayallerinizin ger-çekleşmesi için Cenabı Allah yar ve yardımcımız olsun der tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.
 
 
 Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bastug ailesi
bastug ailesi
son gelişmeler
öne çıkanlar