Skip Navigation Links

Drenaj kanalı inşaat çalışması sürüyor

Mustafa Kemal, Gürsel, Modernevler ve Meydan mahalleleri ile MKÜ yerleşkesi alanında yağmursuyu baskınına son verecek

Gündem   A+a-

 
  Mustafa Kemal, Gürsel, Modernevler ve Meydan mahalleleri ile MKÜ yerleşkesi alanında yağmursuyu baskınına son verecek
 
  Yağmursuyu drenaj kanalı inşaat çalışması Adalet Sarayı karşısında sürüyor
 
  İskenderun’u sel riskinden tamamen kurtaracak olan yağmursuyu drenaj kanalı inşaatı çalışması devam ediyor.
 
  Adalet Sarayı, AVM kavşağından , Karaağaç Asri Mezarlığa kadar Arsuz yolunda betonarme kutu kesit yağmursuyu drenaj kanalı inşaatı başladı.
 
  Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, çalışmaları yerinde inceledi.
 
  Yağmursuyu drenaj kanalı inşaat çalışması, Liman B kapısı karşısında ve Mustafa Kemal Mahallesi Hasan Ali Yücel caddesinde tamamlandı.
  Mustafa Kemal Mahallesi Hasan Ali Yücel caddesinde yapılan drenaj kanalı, Arsuz yolunda yapılacak betonarme kutu kesit yağmursuyu drenaj kanalına bağlanmak suretiyle, yağmursularının denize deşarjı sağlanacak.
  Yapılan bu çalışmalar, Mustafa Kemal, Gürsel, Modernevler ve Meydan mahalleleri ile Mustafa Kemal Üniversitesi yerleşkesi alanında yağmursuyu baskınına son verecek.
 
  Modernevler Mahallesi’nde atıksu kanalizasyon şebekesi inşaat çalışması yapılıyor. Atıksu kanalizasyon şebekesi inşaat çalışması, Şehit Er Remzi İlboğa kışlası yanında tamamlandı.
 
  Modernevler mahallesi Remzi İlboğa kışlası sahasındaki askeri tesisler ve bu kışla yanında Modernevler mahallelerinin önemli bir yerleşim alanının, mevcut olmayan atıksu kanalizasyon şebekesi inşaatı çalışmaları devam ediyor.
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar