Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Heyecan devam ediyor

Turnuvanın 11.gününde dört grupta müsabakalar sona erdi

Spor   A+a-

 Turnuvanın 11.gününde dört grupta müsabakalar sona erdi
 
 İskenderun Geleneksel 3.Mahallelerarası Futbol Turnuvası heyecanı devam ediyor
 
  İskenderun Belediyesi ve Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu Herkes İçin Futbol (HİF) işbirliğince geleneksel olarak düzenlenen 3. Mahallelerarası Geleneksel Futbol Turnuvası devam ediyor. Turnuvanın onbirinci gününde dört grupta müsabakalar sona erdi.
 
 İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen üçüncü geleneksel mahalleler arası futbol turnuvasının Gençler Kategorisinde ikinci gruptan sonra birinci grupta da finale yükselen takımlar belli oldu.
 
 Gençler kategorisi Birinci grupta Meydan Mahallesi birinci olarak yarı finale yükselirken, Yunusemre Mahallesi ikinci finalist oldu.
 
 Gençler kategorisinde hakem-kurulu/" target="_blank">TFF Hatay İl Hakem Kurulu tarafından atanan hakem Soner Sağıroğlu’nun yönettiği maçta, Meydan Mahallesi, Yunusemre Mahallesi takımını 3-0 yendi. Gençler Kategorisinde Yarı Final Müsabakaları 11 Mayıs 2013 Cumartesi günü oynanacak.
 
 Bu kapsamda, saat 19.00’da Meydan Mahallesi-Barbaros Mahallesi, saat 20.00’de Gürsel Mahallesi-Yunusemre Mahallesi takımları karşılaşacak.
 
 Büyükler Kategorisinde ise Birinci, İkinci, Üçüncü ve Dördüncü grupta müsabakalar sona erdi. Birinci Grupta Çay Mahallesi, İkinci Grupta Muradiye Mahallesi, Üçüncü Grupta Gürsel Mahallesi, Dördüncü Grupta Barbaros Mahallesi takımları Çeyrek Finale yükselirken, kalan üç grupta müsabakalar devam ediyor.
 
 Dostluk havasında gerçekleşen karşılaşmalarda, maç yapan takımların sporcuları, karşılaşma bitiminde centilmence birbirini kutladı.
 
 Topu fileyle buluşturarak, takımına gol kazandıran sporcular, gol sevinç gösterisinde bulunurken, 28 mahallenin takımlarının katıldığı turnuvada, taraftar desteği ve tezahüratı da karşılaşmanın heyecan ve temposunu arttırıyor.
 
 Organizasyonunu Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Dik, Herkes İçin Futbol İskenderun İlçe Sorumlusu Murat Ünal’ın üstlendiği 3. Geleneksel Mahallelerarası Futbol Turnuvası’nın finalleri, 12 Mayıs 2013 Pazar günü 15.00’de başlayacak. Final müsabakasının bitiminde ödül töreni düzenlenecek. 27 Nisan 2013 Cumartesi günü başlayan turnuvanın, altıncı gününden itibaren yapılan karşılaşmaların sonucu şöyle:
 Turnuvanın 6. gün müsabaka sonuçları:

GENÇLER KATEGORİSİ;
Hakem: Metin SUGURTİN
ÇAY MAHALLESİ-DUMLUPINAR MAHALLESİ 1-11
CUMHURİYET MAHALLESİ-BARBAROS MAHALLESİ 2-3
BÜYÜKLER KATEGORİSİ;
Hakem: Hakan ÖZPINAR
GÜLTEPE MAHALLESİ-YENİŞEHİR MAHALLESİ 8-3
Turnuvanın 7.gün müsabaka sonuçları:
GENÇLER KATEGORİSİ;
Hakem: Burak AKDAĞ
YUNUS EMRE MAHALLESİ-DUMLUPINAR MAHALLESİ 1-0
GÜRSEL MAHALLESİ-FATİH SULTAN MAHALLESİ 8-1
BÜYÜKLER KATEGORİSİ;
Hakem: Sefa DURAN
İSMET İNÖNÜ MAHALLESİ-GÜRSEL MAHALLESİ 4-7
SAKARYA MAHALLESİ-NUMUNE MAHALLESİ 6-8
Turnuvanın 8.gün müsabaka sonuçları;
GENÇLER KATEGORİSİ:
MEYDAN MAHALLESİ-DUMLUPINAR MAHALLESİ 5-0
CUMHURİYET MAHALLESİ-GÜRSEL MAHALLESİ 2-19
BARBAROS MAHALLESİ-FATİH SULTAN MAHALLESİ 12-0
BÜYÜKLER KATEGORİSİ:
BARBAROS MAHALLESİ-MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ 2-1
DUMLUPINAR MAHALLESİ-PİRİ REİS MAHALLESİ 2-5
KURTULUŞ MAHALLESİ-FATİH SULTAN MAHALLESİ 6-4
Turnuvanın 9.gününde müsabaka sonuçları:
GENÇLER KATEGORİSİ:
Hakem: Burak AKDAĞ
ÇAY MAHALLESİ-YUNUS EMRE MAHALLESİ 0-8
BÜYÜKLER KATEGORİSİ:
Hakem: Burak AKDAĞ
CUMHURİYET MAHALLESİ-MEYDAN MAHALLESİ 3-7
Hakem: Soner SAĞIROĞLU
BULUTTEPE MAHALLESİ-KOCATEPE MAHALLESİ 3-4
BARIŞTEPE MAHALLESİ-GÜZELÇAY MAHALLESİ 4-1
Hakem: İsmail ÇETİN
YILDIRIMTEPE MAHALLESİ-PINARBAŞI MAHALLESİ 1-7
ESENTEPE MAHALLESİ-HÜRRİYET MAHALLESİ 0-3
Hakem: Hakan ÖZPINAR
ÇAY MAHALLESİ-YUNUS EMRE MAHALLESİ 4-3
MURADİYE MAHALLESİ-YENİŞEHİR MAHALLESİ 11-0
Turnuvanın 10.gününde müsabaka sonuçları:
GENÇLER KATEGORİSİ;
Hakem: Sefa DURAN
DUMLUPINAR MAHALLESİ-YUNUS EMRE MAHALLESİ 0-4
BÜYÜKLER KATEGORİSİ;
Hakem: Sefa DURAN
SÜLEYMANİYE MAHALLESİ-GÜLTEPE MAHALLESİ 6-8
Hakem: Osman KOZAN
NUMUNE MAHALLESİ-GÜRSEL MAHALLESİ 2-8
SAKARYA MAHALLESİ-İSMET İNÖNÜ MAHALLESİ 0-3
HÜRRİYET MAHALLESİ-ÇAY MAHALLESİ 5-10
Turnuvanın 11. gününde müsabaka sonuçları:
GENÇLER KATEGORİSİ
YUNUSEMRE MAHALLESİ-MEYDAN MAHALLESİ 0-3
Hakem: Soner SAĞIROĞLU
BÜYÜKLER KATEGORİSİ
PİRİ REİS MAHALLESİ-MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ 3-18
DUMLUPINAR MAHALLESİ-BARBAROS MAHALLESİ 0-3
Hakem: İsmail ÇETİN
SAVAŞ MAHALLESİ-FATİH SULTAN MAHALLESİ 0-3
SÜLEYMANİYE MAHALLESİ-MURADİYE MAHALLESİ 0-3
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bastug ailesi
bastug ailesi
son gelişmeler
öne çıkanlar