Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Galibiyete Kilitlendiler

İskenderunspor Pazar günü oynayacağı Erzurum Refahiye Maçının hazırlıkların

Spor   A+a-

İskenderunspor Pazar günü oynayacağı Erzurum Refahiye Maçının hazırlıklarını tam kadro yaptı.
Yan sahada gerçekleştirilen çalışmada Teknik direktör durmuş Ali Çolak, futbolcularla kısa top çalışması ve uzun şut çalışması yaptırırken kalecilerde hava topuna çalıştırıldı.
Yapılan antrenmanda çalışmayı yarıda kesen Mehmet Karakeçeli ile Can Morgül’e buz tedavisi uygulanırken özellikle son haftaların formda isimleri Abdurrahman kuyucu, Okan Arslan, Başaran balcı gibi isimler antrenmandan sonra özel olarak çalıştırıldı. Gol yollarında yapılması gereken tüm çalışmayı en ince ayrıntısına kadar gerçekleştiren Durmuş Ali Çolak, Antrenmanın arından ise açıklamada bulundu.
Cumartesi günü İzmir’de oynanan ve farklı galibiyetle kente dönmemizden dolayı odlukça mutluyuz. Ancak menemen maçını artık unuttuk çünkü bizim için her maç ligden düşme maçı ve şampiyonluk maçı şu ana kadar yaptığımız çalışmaların in iyisini takım olarak yapmaya çalışıyoruz.
Pazar günü saat 14:30 da oynayacağımız Refahiye maçına tüm taraftarlarımızı bekliyoruz. Güzel bir oyunla bu maçı da yeneceğimize inancımız tam. Bu nedenle tribünlere taraflarımızı bekliyoruz bir sonraki maça kredi almak istiyoruz. Şu anda birlik içerisinde herkesin sadece takımını desteklemesi gerekiyor bizlere güvensinler onları yanımızda görmek istiyoruz açıklamasını yaptı.
 
 
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bastug ailesi
bastug ailesi
son gelişmeler
öne çıkanlar