Skip Navigation Links

CHP’li Kadınlardan Müdür Başer’ e Tam Destek..

Chp İskenderun İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldız BOR ve yönetim kurulu üyeleri İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz BAŞER'e ziyarette bulundular.

Gündem   A+a-

CHP’li Kadınlardan Müdür Başer’e Tam Destek..
 
İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başer’in uyuşturucuyla mücadele faaliyetlerine duyarsız kalmayan CHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Yıldız Bor ve yönetim kurulu, Müdür Başer’i makamında ziyaret ederek tüm çalışmalarına destek vereceklerini ifade ettiler.

Birer kadın ve anne olarak toplumun değer yargıları ve gençliğin gidişatı konularında fazlasıyla duyarlı olmak zorunda olduklarını belirten CHP İskenderun Kadın Kolları Başkanı Yıldız Bor, uyuşturucu madde bağımlılığının sadece yetişkinlerde değil, genç ve çocuklarda ileri boyutta tehlike sinyalleri verdiğini söyledi.

Emniyet Müdürü Cengiz Başer’in tüm eğitim çalışmalarını ilgiyle izlediklerini belirten Yıldız Bor, “Özellikle uyuşturucuyla mücadele konusunda sayın müdürümüz ve emniyet teşkilatımızın güzide mensupları bölgemizde yoğun bir çaba sarfetmektedir. Dünya’da ve Türkiye'de ciddi bir toplumsal sorun haline gelen madde bağımlılığının, günümüzde sadece yetişkinler için değil, çocuk ve gençler açısından da tehdit unsuru oluşturmaktadır.Çocuklarımızı gençlerimizi uyuşturucu illetinden uzak tutmak ve bilinçlendirmek hepimizin görevidir. Bu konuda üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız” dedi.

Emniyet Müdürü Cengiz Başer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Uyuşturucuyla mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir. Elimizden gelen gayretin dahada fazlasını göstermeye çalışıyoruz uyuşturucu illetini bölgemizden kazımaya kararlıyız bu konuda ve suçla mücadele konusunda asla taviz vermeyiz” şeklinde konuşarak İskenderun Chp Kadın kollarına çalışmalarında başarılar diledi.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar