Skip Navigation Links

İskenderun spor’da yönetim seferberlik başlattı.

Pazar günü Ligin son sırasında olan Gebze ile deplasmanda karşılaşacak olan İskenderunspor,günü çift antrenmanla sürdürüyor.

Spor   A+a-

İskenderun spor’da yönetim seferberlik başlattı. Pazar günü Ligin son sırasında olan Gebze ile deplasmanda karşılaşacak olan İskenderunspor,günü çift antrenmanla sürdürüyor.
Teknik Direktör Ali Gülmez Gözetiminde gerçekleştirilen Güç çalışmasına İskenedrunspor İkinci Başkanı Müfit tennioğlu, yönetim kurulu üyeleri Levent Yılmaz, Sait Deniz, Ahmet Öz, takımın antrenmanına gelerek burada hem teknik heyete hem de futbolculara moral ve destek verdiler
Futbolcular güç ağırlıklı çalışmasını sürdürürken teknik heyette bu maçtan mutlaka galip gelineceğini açıkladı.
 
 İskenderunspor teknik direktörü Ali Gülmez, İskenderunspor olarak günde çift antrenman yapıyoruz futbolcu arkadaşlarımız da bu maçı almak için ellerinden geleni yapacaklar ve herkes üzerine düşeni fazlasıyla yapacaktır. Takımın Aydın karşısındaki oyunu herkes gördü bu futbol anlayışıyla oyunumuzu sürdüreceğiz. Ve Gebze maçından mutlaka galip gelerek takımımızın üç puanla buluşmasını sağlayacağız ve alacağımız bu galibiyeti de İskenderun halkına armağan edeceğiz açıklamasını yaptı.
Antrenmanı izlemeye gelen Yönetim Kurulu üyeleri takıma her türlü destek verdiklerini açıklarken, İkinci Başkan Müfit Tennioğlu, yaptığı açıklamada takımın antrenmanını izlemeye geldik, şu anda galibiyete önemli ölçüde ihtiyacımız var, bu nedenle yönetim kurulu olarak takımımıza ve teknik heyetimize destek vermek için buraya geldik. bu hafta oynayacağımız maça yönetim kurulu üyeleri olarak bizlerde gideceğiz ve takımın oradan üç puanla döneceğine inanıyoruz. Açıklamasını yaptı.
Yapılan antrenmanın arından ise Futbolcularla saha içerisinde mini bir toplantı Yapan Yönetim Kurulu üyeleri, futbolculara güven duyduklarını ve bu konuda artık başarılarını gösterme zamanı gelmiştir sizlerin kalitesi bu değil daha iyi yerlerde olmamız için mutlaka galip gelmeniz gerekiyor sizlerin bu maçtan üç puanla döneceğinize inanıyorum açıklamasını yaptılar.
Yönetim kurulu üyesi Levent Yılmaz’da kısa bir konuşma yaparak burada sizlerin arkanızda olduğumu göstermek için bulunuyoruz. bu takımın kalitesi ortada. Elbette olumsuzlukları kimse kabullenmek istemez ama sizin oynadığınız bu oyunları görünce bu takımın burada olmasından üzüntü duyuyoruz ancak sizlerin bu hafta itibariyle alacağınız galibiyetlerle çıkışımızı sürdüreceğiz açıklamasını yaptı.
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar