Skip Navigation Links

İskenderun Polisi Seminer ve Eğitime Önem Veriyor

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü,AVM de görev yapan tüm güvenlik görevlileri ve temizlik personeline yönelik eğitim semineri verdi.

Eğitim   A+a-

İSKENDERUN POLİSİ, SEMİNER VE EĞİTİME ÖNCELİK VERİYOR
İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele Büro Amirliği ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğine bağlı polisler, İskenderun Prime Mall Alışveriş Merkezi personel müdürü Murat BALÇIK’ın katkılarıyla, AVM de görev yapan tüm güvenlik görevlileri ve temizlik personeline yönelik eğitim semineri verdi.
Seminerde, Özel Güvenlik görevlilerinin görevlerini ifa ederken karşılaşabilecekleri olaylarla ilgili bilgi verildi. Polis ile olay öncesi ve olay sonrası sağlanacak olan koordinasyonun önemi belirtildi. Özel Güvenlik görevlilerinin yakalama, arama, kimlik kontrol ve kanunda belirtilen zor kullanma yetkilerini kullanılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konuları örneklerle anlatıldı.
 
  İskenderun Polisi, kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette görev ifa eden özel güvenlik görevlilerinin; etkili, verimli ve genel kollukla daha koordineli çalışabilmelerini sağlamayı amaçlayan bu tür seminerlere devam edileceğini belirtti
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar