Skip Navigation Links

ŞİDDETLE KINIYORUM, GEREKEN YAPILACAKTIR!

Öntürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

 ŞİDDETLE KINIYORUM, GEREKEN YAPILACAKTIR!

Gündem   A+a-

 ŞİDDETLE KINIYORUM, GEREKEN YAPILACAKTIR!
 
Cumhur İttifakının Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Öntürk, seçim akşamı Hassa’da yaptığı bir konuşmada Belediye Başkan Adayı Selahattin Çolak’ın sarf ettiği talihsiz ve kastı aşan sözleri asla kabul etmeyeceklerini söyledi.
Öntürk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:
“Hatay’ımızın ve ülkemizin tüm kesimlerini kucaklayan ve kardeş kabul eden inancımızdan, anlayışımızdan, duruşumuzdan ve dilimizden asla taviz vermeyeceğiz.
Vatandaşlarımızı ötekileştiren, ayırt eden ve ayrıştıran her türlü sözü, davranışı, uygulamayı hatta imayı dahi en şiddetli şekilde kınıyorum.
Kampanya döneminde hep vurguladığım gibi; bizler Hatay’ımız için hangi dilden, dinden, mezhepten, kökenden, dünya görüşünden, yaşam tarzından olursa olsun tüm aziz hemşehrilerimizi bir ve beraber kabul ederek yola çıktık.
Seçim akşamı ilk verdiğim mesajda da üstüne basa basa söyledim; tek hedefimiz ve gündemimiz, oy veren vermeyen tüm hemşehrilerimize ve memleketimizin her köşesine eşitlik ve adaletle hizmet etmektir.
Parti disiplin kurulumuz başta olmak üzere tüm yetkili kurullarımız bu konuda hassasiyetle harekete geçmiştir ve gereken yapılacaktır.
Kardeşliğimiz, birliğimiz, Hatay’ımız var olsun.”
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
ramazan bayrami 
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet