Skip Navigation Links

Bu Takımı Eleştirmeleri Doğru Değil

İskenderunspor Genel kaptanı Ömer Baysal Silivri maçının mağlubiyetinden sonra sosyal medyada yapılan tepkilere sert çıktı.

Spor   A+a-

Bu Takımı Eleştirmeleri Doğru Değil

İskenderunspor Genel kaptanı Ömer Baysal Silivri maçının mağlubiyetinden sonra sosyal medyada yapılan tepkilere sert çıktı.
Bu güne kadar böyle bir takımın kurulmadığını ve futbolcuların saha içerisinde ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiğini söyleyen İskenderunspor Genel kaptanı Ömer Baysal, şu anda görevini yapan hem teknik heyet hem de futbolcuları kimsenin eleştirmesi doğru değil,bu takımı kimsenin yıpratmaya hakkı yok. Herkes işine baksın biz işimize iyi çalışıyoruz Teknik ekip ve futbolcular da bu konuda çalışmalarını yapıyor.
İskenderunspor’un maç kaybettiği maçlara bakıldığında son dakikalarda maç kaybettik kötü olan bir takım son dakikalara kalır mı.
Zaten Silivri maçını izleyenler takımı ayakta alkışladı. İzlemeyenler ise oturup bilgisayar başından yorum yapıyor. Hepimiz ailemizi ve çocuklarımızı bırakarak takımın kurtulması için çabalıyoruz.
Kimse bu takımın düşmesi için uğraşmıyor. Hepimiz güç birli yaparak takımın kurtulması için çabalıyoruz. Başkanımız Nuru Üysen’den tutundan tüm yönetimine kadar herkesin amacı bu lütfen birileri bu yorumları yaparken daha dikkatli olsun. Şu anda herkesten destek istiyorum taraftarlarımızın bize vereceği destekle maçlarımızı kazanabiliriz açıklamasını yaptı.
Alınan futbolcuların hepsi kaliteli ve kalitesi de ortada. Hiç kimsenin bu futbolculara kalitesiz demeye hakkı yok. Alınan bu futbolcuların hepsiyle övünüyorum benim gibi bu takımla tüm İskenderun övünecek
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar