Skip Navigation Links

Tosyalı Holding'ten Üzücü Kaza Açıklaması

Tosyalı Holding, İskenderun Sarıseki tesislerinde yaşanan üzücü kaza üzerine açıklama yaptı. Açıklamada şöyle denildi  ;

Tosyalı Holding'ten Üzücü Kaza Açıklaması

Gündem   A+a-

 TOSYALI HOLDİNG OLARAK ACIMIZ BÜYÜK
İskenderun Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Demir Çelik Fabrikamızın, Çelikhane bölümünün belirli bir alanında, 8 Kasım 2023 tarihinde, henüz sebebi bilinmeyen bir nedenle bir patlama meydana gelmiştir.
Olayda 14 çalışma arkadaşımız yaralanmış, yaralı arkadaşlarımız hastaneye sevk edilmiş ve tedavilerine hemen başlanmıştır. Arkadaşlarımızdan 7 kişi taburcu olurken 2’si ağır yaralı olmak üzere 6 kişinin tedavisi de halen devam etmektedir. Söz konusu olay sonrası tedavisi devam çalışma arkadaşlarımızdan biri ise maalesef hayatını kaybetmiştir.
Yaşanan bu elim olay ile ilgili konu adli mercilere intikal etmiş olup, adli ve idari soruşturma başlatılmıştır.
Tosyalı Holding olarak yaşanan bu olaydan dolayı derin bir üzüntü içerisindeyiz. Hayatını kaybeden arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Tosyalı Holding çatısı altında çalışan tüm arkadaşlarımıza baş sağlığı, yaralı arkadaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.
Tosyalı Holding olarak olayda hayatını kaybeden çalışma arkadaşımızın ailesi, yaralı arkadaşlarımız ve onların ailelerinin yanında olduğumuzu ifade etmek isteriz. Acımız büyük, üzüntümüz çok derin.
Olay ile ilgili teknik ve idari tüm araştırmalar ilgili kurumlar tarafından yürütülecek olup kamuoyuyla paylaşılacaktır.
Yaralı olan arkadaşlarımıza bir an önce sağlıklarına kavuşmaları dileğiyle bir kez daha geçmiş olsun diyor, hayatını kaybeden arkadaşımıza da Allah’tan rahmet diliyoruz.
 
Saygılarımızla,
Tosyalı Holding
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Sag-Blok-Reklam
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet