Skip Navigation Links

Böceklerin İstilası: Çocuklarımın Ağzından Larvalar Dökülüyor

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde yaşayan Eren ailesi, vücutlarında oluşan kızarıklıkların içinden çıkan kurtçuklar ve parazitlerle mücadele ediyor.

Böceklerin İstilası: Çocuklarımın Ağzından Larvalar DökülüyorWeb
TV

Dörtyol   A+a-

 Evlerine giremeyen ve tedavi bulamayan aile, çocuklarının bir an önce iyileşmesini istiyor. Doktorlar tarafından uyuz hastası oldukları söylenen aile, yaşadıkları rahatsızlık nedeniyle çocuklarını okula gönderemiyor.Böcekler önce evlerini sonra vücutlarını istila etti:
 
"Çocuklarımın ağzından larvalar dökülüyor"
 
Vücutlarından larvalar ve parazitler dökülen 5 kişilik aile tedavi olmak istiyorMünevver Eren: "Kendimi geçtim, çocuklarımın bir an önce tedavi edilmesini istiyorum"
 
HATAY - Hatay'ın Dörtyol ilçesinde yaşayan 5 kişilik depremzede Eren ailesi vücutlarının çeşitli yerlerinde oluşan kızarıkların içinden boyları 1 santimetreye varan kurtçukların çıktığını iddia ediyor.İlçeye bağlı Numuneevler Mahallesi'nde 2 kız ve 1 erkek çocukları ile birlikte yaşayan Yakup Eren ve Münevver Eren çifti, yaklaşık 10 gün önce vücutlarında kızarıklar olduğunu fark ederek sağlık kuruluşlarına başvurdu. Aile, evin çeşitli yerlerinden benzer canlıların da çıktığını fark edince bir daha eve giremedi. Evlerine giremeyen ve derdine çare bulamayan Eren ailesi, bir an önce tedavi edilmek istiyor.
 
"Evimizde ilaçlama yaptık ve böceklerde 'uyuyan yılanı uyandırdık' gibi bir çoğalma oldu"
 
10 gündür vücutlarına giren parazit ve larvalarla mücadele ettiklerini ve yaşamlarının alt üst olduğunu söyleyen 3 çocuk annesi Münevver Eren yaşadıklarını şöyle anlattı: "Bir süre önce evde bulunan eşyalar ve nevresim ve çarşafların üzerinde temizlik yaptıkça bu gözle görülemeyecek kadar küçük larva gibi şeyleri fark ettim. Herhangi bir böcektir diye hiç kötü bir niyetle düşünmedim. Sonrasında evimizde ilaçlama yaptık ve böceklerde 'uyuyan yılanı uyandırdık' gibi bir çoğalma oldu. Sonrasında eşim ve bende çok fazla kaşıntılar meydana geldi. Ellerimize ve kollarımıza eczaneden aldığımız kremi sürünce bir süre sonra vücudumuzu istila eden larvaların terk ettiğini gördük. Eşim, bulaşıcı bir şey olabilir diye bizi evde bırakarak hastaneye gitti. Orada görevli birçok doktorla görüştü eşime inanmadılar. Hatta akli dengesini dahi sorguladılar. Çünkü yaşadıklarımız inanılacak gibi değil. Ağzımızdan, gözümüzden, burnumuzdan larvalar dökülüyordu.
 
""Gittiğimiz doktorlar inanmadı, bizim ileri derecede 'uyuz' hastası olduğumuzu söyledi"
 
Anne Münevver Eren, doktorların ileri derecede uyuz hastası olduklarını söylediklerini belirterek, "Şikayetlerimizi, korkular içerisinde sesimizi bir yerlere duyurmaya çalıştık. Gittiğimiz doktorlar bizim ileri derecede 'uyuz' hastası olduğumuzu söyledi. Artık cildimiz, derimiz kurudu losyon ve krem kullanmaktan. Etrafımızdaki diğer insanlara da bulaştırmayalım diye deprem nedeniyle yıkılma kararı verilen bir odada bu illetten kurtulmaya çalışıyor, hiçbir yetkiliye sesimizi duyuramıyoruz" dedi."Kendimi geçtim, çocuklarımın bir an önce tedavi edilmesini istiyorum"8 ve 19 yaşları arasında 3 çocuğunun olduğunu söyleyen çaresiz anne, yaşadıkları rahatsızlık nedeniyle çocuklarını okula gönderemediğini ifade ederek, "8 yaşındaki oğlum ağlıyor, psikolojisinin bozulmaması için dişlerinden ve vücudundan larvalar döküldüğünü ona açıklayabilirim. Çocuklarım perişan durumda, biz perişan durumdayız. Kendimi geçtim, çocuklarımın bir an önce tedavi edilmesini istiyorum" diye konuştu.
 
(NCT-FKE-SO-Y)Kaynak: İHA
Böceklerin İstilası: Çocuklarımın Ağzından Larvalar Dökülüyor videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet