Skip Navigation Links

Arsuz Sevdası Loft Home Butik Otel’e Vesile Oldu

Ekrem Murt, Arsuz’da deprem yıkıntılarının arasında çıkan umut çiçeğini tarif etti.

Arsuz Sevdası Loft Home Butik Otel’e Vesile OlduWeb
TV

Arsuz   A+a-

 Yatırım fikrinin oluşma sürecini Ahmet Arif’in Terketmedi Sevdam Beni şiiriyle özetleyen İşletme Ortağı Ekrem Murt, Arsuz’da deprem yıkıntılarının arasında çıkan umut çiçeğini tarif etti.
 
Arsuz Sevdası Loft Home Butik Otel’e Vesile Oldu
 
 
Hatay’ın Arsuz ilçesinde deprem felaketinin yaralarını sarmaya yönelik umutları yeşerten açılış gerçekleştirildi.
6 Şubat Hatay depreminin ardından bir çok yatırımcı ne yapacağını bilemezken, bir sabah sohbetinde butik otel yapmaya karar veren Ekrem Murt ile Tuncay Uzuntel, 1 Temmuz’da başladıkları inşaat sürecini iki ay gibi kısa sürede tamamlayarak Loft Home Butik Otel’i hizmete açtılar.
Arsuz İzcilik Kampı arkasında hizmete giren Loft Home Butik Otel’de 1+1 oda formatında hizmet veriliyor.
İnşaatına 1 Temmuz’da başlanan Loft Home Butik Otel, toparlanma sürecinde yeni yatırımlara hem umut oldu, hem de bir çok yatırımcıyı teşvik etti.
Ekrem Murt ile Tuncay Uzuntel’in bir gün sohbet ederken şakayla karışık bir anda kararını verdikleri Loft Home Butik Otel’in açılışına; Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara; Arsuz Belediye Başkan Vekili Şahidi Sümbültepe, Belediye Başkan Yardımcıları Sami Üstün ve Mimar Özgür Murt, AK Parti Arsuz İlçe Başkanı Nadim Tan, CHP Arsuz İlçe Başkan Vekili İsa Turan, Arsuz Özel İnsanlar Derneği Başkanı ve Gökmeydan Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Tuğba Kara, ARİAD Başkanı Adnan Ağır, Gökmeydan eski Belediye Başkanı Necim Bozkurt, Hatsu Özel Kalem Müdürü Metin Savaş, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve yönetim kurulunu temsilen Başkan Yardımcıları Gökhan Gökpınar ile Sabahattin Uygun ve daha çok sayıda davetli katıldı,
Açılış kurdelesinin kesilmesi öncesi konuşma yapan tüm protokol üyeleri, Ekrem Murt ile Tuncay Uzuntel’i yatırımlarından dolayı tebrik ederek, Arsuz’da yıkılan umutların yeniden yeşermesine vesile oldukları için teşekkür ettiler.
İşletme Ortağı uzun yıllardır Arsuz Yakamoz Restoran’ı işleten Tuncay Uzuntel, bir sabah sohbetinde ortağı Ekrem Murt’la şakalaşırken karar verdikleri Loft Home Butik Otel’i kazandırdıkları için mutlu olduklarını söyledi.
Yine İşletme Ortağı Ekrem Murt da, tüm davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ettikten sonra, Ahmet Arif’in ‘Terketmedi Sevdam Beni’ şiiriyle Arsuz’a olan tutku ve sevdanın bu yatırımın gerçekleşmesinde etkili olduğu vurgusunu yaptı.
Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, depremde ağır hasar alan Arsuz’un hızlı bir şekilde toparlanacağına olan inancını ifade etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Arsuz Sevdası Loft Home Butik Otel’e Vesile Oldu videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet