Skip Navigation Links

MİLLETVEKİLİ ÖZEL VE BAŞKAN TOSYALI’DAN FABRİKA ZİYARETİ

Abdulkadir Özel,Fatih Tosyalı ve Bülent Özer,İskenderun Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet yürüten fabrikalarda incelemelerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ ÖZEL VE BAŞKAN TOSYALI’DAN FABRİKA ZİYARETİ

Gündem   A+a-

 AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve AK Parti İlçe Başkanı Bülent Özer, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet yürüten fabrikalarda incelemelerde bulundu.
 
Gün boyu ilçenin farklı noktalarında çeşitli programlara katılan Milletvekili Özel ve Başkan Tosyalı, üretimin önemli merkezlerinden biri olan İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde fabrika ziyareti gerçekleştirdi. Burada Yazıcı Demirçelik Genel Müdürü Osman Gözükara, Noksel Boru Çelik Genel Müdürü Sedat Uysal, Sarsılmaz Makina A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Sarsılmaz ve Form Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kunt’u ziyaret eden heyet, fabrikaları gezerek üretim süreçleri hakkında bilgi aldı.
 
Milletvekili Abdulkadir Özel ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı firma temsilcilerine bol kazançlar dileyerek, çalışan işçilerle sohbet etti.
 
Milletvekili Özel, ”İskenderun’un üretim tutkusunu yaşatan firmalarımızla bir araya geliyoruz. Ülkemiz üreterek büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Yerli ve milli üretim yapan firmalarımızın sayısının her geçen gün hızla arttığını görmekten de büyük gurur duyuyoruz. Üretim ve istihdamın kalbi olan organize sanayi bölgelerimiz ile büyük ve güçlü Türkiye yolunda emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet