Skip Navigation Links

MİLLETVEKİLİ ÖZEL “İSKENDERUN’A 20 BİN KONUT İNŞA EDİYORUZ!”

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve AK Parti İlçe Başkanı Bülent Özer ile İGC’yi ziyaret etti.

MİLLETVEKİLİ ÖZEL “İSKENDERUN’A 20 BİN KONUT İNŞA EDİYORUZ!”

Gündem   A+a-

 Mayıs seçimlerinde halktan ikinci dönem için vize almak için seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve AK Parti İlçe Başkanı Bülent Özer ile İGC’yi ziyaret etti.
 
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı konuk eden İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimlerinin tüm siyasi partilere, halka hayırlı olması dileğinde bulundu.
 
Yoğun bir seçim çalışması yürüttüklerini belirten Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, yapılacak 15 Mayıs seçimleri vesilesi ile saha çalışma kapsamında sivil toplu kuruluşlarını ve basının değerli mensuplarını ziyaret ettiklerini söyledi. Hatay ve toplam 11 ili kapsayan asrın değil, bin yılın felaketini bugün itibari ile yaşadıkları depremin literatürde karada yaşanan en büyük deprem olduğunu ifade eden Milletvekili Özel “50 bine aşkın vatandaşlarımızı kaybettik, şehit oldular. Hatay’ımızda da çok ağır hasarlar yaşandı. Hatay şuan büyük bir taziye evi, yas evi. Hatay’ımız ve diğer illerimize devlet millet el birliği ile güçlü bir şekilde ayağa kaldırma gibi bir irademiz var. Yaralarımızı sarıyoruz bin beş yüz iki bin civarında konutun inşaatına başlandı. Toplamda yirmi bin konutun Cebike (Düğünyurdu) Aşkarbeyli sütçükahve mevkiinde sağlam zeminlerinde inşa ediyoruz” diye konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Sag-Blok-Reklam
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet