Skip Navigation Links

ARSUZ’A YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, yapımı devam eden yeni Prefabrik Belediye Hizmet Binası’nın yapım çalışmalarını inceledi.

 ARSUZ’A YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI

Arsuz   A+a-

Arsuz Belediyesi Hizmet Binası, yaşanılan büyük depremde kullanılmaz hale geldi. Depremin ardından Nikâh Salonuna taşınarak, vatandaşlara burada geçici hizmet veren Arsuz Belediyesi, yeni hizmet binasına kısa bir süre sonra kavuşacak. Yapımı hızla devam eden çalışmaları yakından takip eden Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, belediye hizmet binasının en kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmet vermeye başlayacağını belirtti. Başkan Güven, “ Yaşadığımız büyük depremde her yer olduğu gibi belediye hizmet binamız da büyük zarar gördü. Şu an Nikâh Salonunda İmar birimimiz hariç tüm birimlerimizle vatandaşlarımıza burada, İmar birimimiz de Gözcüler Ek Hizmet binamızda hizmet vermeye çalışıyoruz. Diğer yandan da yeni hizmet binası yapım çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Yeni binamız prefabrik olarak, Akçalı mahallemiz sınırları içerisinde, Arsuz anayol üzerinde yapılıyor.
Depremin yaralarını sardığımız ve normalleşme adına ilerlediğimiz bu günlerde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek adına hep çalıştık. Bundan sonra da en iyi hizmeti vermek adına tüm imkânlarımızla devam edeceğiz,” ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Sag-Blok-Reklam
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet