Skip Navigation Links

İbrahim Gül; Atıl Belediye Arazilerine Hayat Veriyor...

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül; Atıl Belediye Arazilerine Hayat Veriyor…

İbrahim Gül;  Atıl Belediye Arazilerine Hayat Veriyor...Web
TV

Belen   A+a-

 “Çünkü doğa ananın bizlere sunduğu nimetlerin karşılığı olarak verebileceğimiz tek şey fidanları toprakla buluşturmak.” diyerek çalışmalara başlayan ve göreve geldiği günden bu yana belediyeye ait atıl arazilere can veren Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Benlidere mahallesinde bulunan 65 dönüm araziye 1700 ceviz fidanı ekerek ilk mahsulü almasıyla birlikte, Kıcı mahallesinde bulunan 10 dönüm araziyi de 450 badem fidanıyla buluşturdu.
 
Soyer ailesi tarafından 450 fidan bağışıyla ekilen ve tarlada temsili olarak dikilen fidan töreninde konuşan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.
 
Başkan Gül, “Belediyemize ait atıl olarak bekleyen arazimizde, Belen’in sevilen esnaflarından rahmetli Kemal Soyer amcamızın adına, bir badem bahçesi yaptık.
 
Hayırsever ailesi tarafından hibe edilen fidan desteği ve çalışmalarımıza da katkıda bulunarak, bizlere destek olması sebebiyle amcamızın da adını bu bahçemize verdik ve sonsuza kadar inşallah bu bahçemizde ismini yaşatacağız. Allah’ın izniyle. Buradan inşallah ürünler çıkacak ve gelecek nesillere hizmet edecek, bizlerde böylesine güzel bir hizmete aracılık ettiğimiz için mutlu olacağız. Öncelikle Kemal amcamıza Allah’tan rahmet diliyor, hayırsever ailesine de çok teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İbrahim Gül;  Atıl Belediye Arazilerine Hayat Veriyor... videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
ramazan bayrami 
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet