Skip Navigation Links

ARSUZ-İSKENDERUN YOLUNDAKİ AYDINLATMA EKSİKLİKLERİ TAMAMLANIYOR

Arsuz-İskenderun arasındaki karayolunda bulunan orta refüj aydınlatması Toroslar Edaş tarafından yapılan çalışmalarla tamamlanıyor.

ARSUZ-İSKENDERUN YOLUNDAKİ AYDINLATMA EKSİKLİKLERİ TAMAMLANIYORWeb
TV

Gündem   A+a-

 Arsuz-İskenderun arasındaki karayolunda bulunan orta refüj aydınlatması Toroslar Edaş tarafından yapılan çalışmalarla tamamlanıyor.
Arsuz-İskenderun arasındaki karayolunun kimi bölgelerinde eksikliği bulunan orta refüj aydınlatmalarının tamamlanması için Arsuz Kaymakamlığı tarafından Hatay Valiliği Aydınlatma Komisyonuna müracaat edilmiştir. Valilik Aydınlatma Komisyonu’nun olumlu kararı üzerine çalışmaya başlayan Toroslar Edaş ekipleri, orta refüjlerin LED armatürlü aydınlatma direkleri ile aydınlanmasını sağlayacak. Tatil beldesi olan Arsuz ilçesinin girişini güzelleştirecek olan çalışma aynı zamanda trafik kazalarının da azalmasını sağlayarak can ve mal güvenliğini arttıracak.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Arsuz Kaymakamı Hasan GÖKPINAR, ‘’Toroslar Edaş ekiplerinin çok önemli olduğunu, orta refüj aydınlatma tesisinin pek çok açıdan ilçeye katkı sağlayacağını, çalışmalar kapsamında Büyükdere Migros önünde yaklaşık 2.5 km, Gökmeydan Kaymakamlık önünde yaklaşık 3 km, Madenli Mahallesinde yaklaşık 2 km olmak üzere toplamda 7.5 km LED armatürlü aydınlatma direklerinin dikileceğini’’ ifade etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ARSUZ-İSKENDERUN YOLUNDAKİ AYDINLATMA EKSİKLİKLERİ TAMAMLANIYOR videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar