Skip Navigation Links

BAŞKAN TOSYALI: ZİRAAT PARK İLE YENİ BİR YAŞAM ALANI OLUŞACAK

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun’a yakışır yeni bir yaşam alanı yapacağız” dedi.

BAŞKAN TOSYALI: ZİRAAT PARK İLE YENİ BİR YAŞAM ALANI OLUŞACAK

Gündem   A+a-

 
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile birlikte “Ziraat Projesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi
 
İSKENDERUN’A YAKIŞACAK
 
Kent insanının sosyal, kültürel alanda birçok ihtiyacına cevap verecek olan “ZİRAAT PARK” projesine büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Vekilimiz ile birlikte “Ziraat Park” projemizin yerinde incelemelerde bulunduk. Yapılması planlanan “Ziraat Park” projemiz hakkında bilgiler paylaşarak karşılıklı görüş alışverişi gerçekleştirdik. Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında istişarelerimizi sürdüreceğiz."dedi.
 
İSKENDERUN’A DEĞER
 
“Ziraat Park “projesinin tüm bölgeye hitap edeceğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Belediye olarak kıymetli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermenin gayretindeyiz. Vekilimizde sağ olsun her zaman bizlere destek oluyor. Bu alan İskenderun halkının nefes alacağı yeni bir yaşam alanına dönüşecek. Projemiz şimdiden hayırlı uğurlu olsun. İskenderun’a Değer” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar