Skip Navigation Links
Enerjisa-Toroslar

İSTE’DE AKADEMİK KURUL TOPLANTISI

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, düzenlediği toplantıda İSTE Öğretim Üyeleri ile bir araya geldi.

İSTE’DE AKADEMİK KURUL TOPLANTISI

Eğitim   A+a-

 İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, düzenlediği toplantıda İSTE’de görev yapmakta olan Doktor Öğretim Üyeleri, Doçentler ve Profesörlerle bir araya geldi. 23 Eylül Cuma günü İSTE Mimarlık Fakültesi Turkuaz Salon’da gerçekleştirilen Akademik Kurul Toplantısına İSTE Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Meltem Eken, Prof. Dr. Mustafa Yüksek, İSTE Genel Sekreteri Yahya Kılıç da iştirak etti.
 
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Akademik Kurul Toplantısı’nda konuşan Rektör Depci, 26 Eylül’de başlayacak yeni Eğitim- Öğretim yılının herkes için başarı dolu olmasını diledi. 17 Ekim’de Akademik Açılış Törenini sürpriz isimleri konuk ederek yapacaklarını ifade eden Rektör Depci, “Rektörlük görevim bir yana ben de sizler gibi bir akademisyenim. İSTE’yi çok sevdim, gönül verdim İSTE için çalışıyorum. Gönlü bizimle beraber İSTE için atanlarla bir arada olmak için bugün buradayız” dedi. Her gün içinde bulundukları üniversitenin gelişiminin gözle görülür şekilde arttığına değinen Rektör Depci “Önümüze bakıyoruz, geleceğimizi daha parlak yapmak için çalışıyoruz” şeklinde konuştu
 
Rektör Depci konuşmasını “İSTE’ye katkı sunan, değerini yükselten, çalışan ve üreten hepinizden Allah razı olsun. İyi ki varsınız” diyerek tamamladı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar