Skip Navigation Links
Volkswagen

SİMYA KOLEJİ FEN LİSESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU YOLUNDA...

Simya Koleji Fen Lisesi öğrencileri tüm katagorilerde Akdeniz Şampiyonu olarak Türkiye şampiyonluğu için Ankara'ya gitmeye hak kazandılar.

 SİMYA KOLEJİ FEN LİSESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU YOLUNDA...

Belen   A+a-

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın düzenlemiş olduğu İskenderun Gençlik Merkezi bünyesinde Liselerarası Kültür ,Sanat ve Bilgi Yarışması'nda Hatay ilimizi temsil eden
Simya Koleji Fen Lisesi öğrencileri tüm katagorilerde Akdeniz Şampiyonu olarak Türkiye şampiyonluğu için Ankara'ya gitmeyi hak kazandılar.
Belen İlçe Kaymakamımız Sn. Hayrettin Baskın, Belen İlçe Kaymakam Refiki Sn.Muhammed Cengiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal Ayvazoğlu öğrencilerimizi tebrik ederek plaketlerini taktim ettiler.
Hatay'ı temsilen katıldıkları yarışmada tüm kategorilerde derece yapan Simya Koleji Fen Lisesi 10.sınıf öğrecileri Canbey COŞKUN, Ceren Dilem DUMAN, Fatma Ecenaz KARA aldıkları plaketle mutluluklarını belirterek Türkiye Şampiyonluğu için nasıl çalıştıklarını anlattılar.
Simya Koleji Ailesi olarak öğrencilerimizi ,ailelerini ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor ve Türkiye Şampiyonluğu yolunda destekleyerek başarılar diliyoruz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Zubizu-Wolkswagen 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar