Skip Navigation Links

LÜTFİ KAŞIKÇI HASSA'DA BAKAN GİBİ KARŞILANDI

Hatay MHP Milletvekili Lütfi KAŞIKÇI, Hassa Dağ Köylerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

LÜTFİ KAŞIKÇI HASSA'DA BAKAN GİBİ KARŞILANDI

Gündem   A+a-

 Hassa Amanos Dağları eteklerinde kurulu Bademli, Arpalıuşağı ve Gülpınar köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Amanosların yüksek karlı zirvelerinde akşamın soğuğunda, vatandaşların sıcak karşılamalarıyla ve yoğun katılımıyla adeta bir bakan gibi karşılandı.
 
Hassa MHP İlçe Başkanı Seydi Öztürk’ün Organizasyonunda, köy muhtarlarının ev sahipliğinde yapılan,ziyeret toplatsı ,köy odadında gerçekleştirildi.
 
Gece olmasına rağmen İçerisi ve dışarısı hıncahınç olan toplantı oldukça verimli geçti.
 
Hatay MHP Milletvekili Lütfi KAŞIKÇI’ya gösterilen teveccüh ve yoğun katılımın seçimden sonraki en geniş ve heyecanlı siyasi toplantı olarak değerlendirilirdi.
 
Lütfi KAŞIKÇI, Hassa ziyaretinde şehit ailelerini de unutmadı.
 
18 Ocak 2021 tarihin de Hassa’da meydana gelen kar afetini ilk önce TBMM’de basın açıklamasıyla duyuran ve sonrasında Hassa’da afetzedeleri ziyaret etmesiyle hassa halkının takdirini kazanan Lütfi KAÇIKÇI, son ziyaretinde bunu karşılığını halkın yoğun teveccühü ile almış oldu.
 
Köy odasında yapılan toplantıda;
 
Kar afetinde zarar gören çiftçi ve hayvan üreticilerin sorunları dile getirildi. Hassa’nın alt yapı ve üst yapı sorunları, köy bağlantı yollarının iyileştirilmesi ve Hassa’ya yapılacak yatırımların takip edilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca güvenlik köy koruyucularla da görüşen Lütfi KAŞIKÇI, koruyucuların ekonomik ve idari yapılarının iyileştirilmesi konusunu mecliste dile getireceğini ifade etti.
 
Hassa Muhtarları ve köy halkı,Hassa sorunlarını her platformda dile getiren Lütfi KAŞIKÇI’ya teşekkür ettiler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar