Skip Navigation Links
Volkswagen

1. Geleneksel CEMİL MERİÇ Kitap Fuarı ve İmza Günleri

PAZAR GÜNÜ İSE 1. GELENEKSEL CEMİL MERİÇ İRFAN VE SANAT GÜNLERİ YAPILACAK

1. Geleneksel CEMİL MERİÇ Kitap Fuarı ve İmza Günleri

Kültür Sanat   A+a-

 Bu yazarlar Bayram Yıldızgil, Halit Yıldırım, Serdal Yeşilyurt, Nurdan Taydaş Çal, Sibel Ferik, Uğur Tuna, Mehmet Ali Arslan, Mehmet Bektaş, Metin Özmen, Maruf Özülkü, İsmet Erdal, İlker Öz, Ekrem Turgut, Zeki Yıldız.
 
Bölgenin en büyük kitap fuarından bir tanesi olma özelliğini taşıyan ve şiir dinletileri, panel ile söyleşilerin de yapıldığı fuarda, çok sayıda yayın evi yer alacak. Kitapseverler, fuara katılan yazarlara aldıkları kitapları da imzalatabilecek. Fuar, 19 Aralık Pazar günü akşam sona erecek.
 
PAZAR GÜNÜ İSE 1. GELENEKSEL CEMİL MERİÇ İRFAN VE SANAT GÜNLERİ YAPILACAK
 
Merhum Cemil Meriç’in 105. Doğum günü sebebiyle Reyhanlı Cemil Meriç Kültür Evi’nde 1. Geleneksel Cemil Meriç İrfan ve Sanat Günleri programı yapılacak. Program 12 Aralık Pazar günü saat 11:00’da başlayacak.
Etkinlikler kapsamında çocuklar için animasyon gösterileri, şiir ve ney dinletisi ile sema gösterileri yapılacak.
 
KİTAPLAR İLÇEMİZİN KÜLTÜR HAYATINA KATKI SAĞLAYACAKTIR
 
Teknolojik dönüşüme rağmen kitapların insan hayatının olmazsa olmazı olduğunu ifade eden Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, “Kitaplar dünyaya farklı açıdan bakmamızı, meselelere farklı çözüm yolları bulmamızı sağlar. Ruhumuzu doyurur, zekâmızı kibarlaştırır, düşüncelerimizi besler, hayal gücümüzü geliştirir. Reyhanlı’nın kültür hayatına büyük katkı sağlayacağına inandığımız bu organizasyonda rahmetli hemşerimiz Cemil Meriç anısına 1. Geleneksel Cemil Meriç Kitap Fuarı ve imza Günleri programını hazırladı. Tüm vatandaşlarımızı açacağımız fuar alanımıza bekliyoruz.” Dedi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Zubizu-Wolkswagen 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar