Skip Navigation Links

Yıldız Bor’dan Kılıçdaroğlu’nu Duygulandıran Arsuz Fotoğrafı

Maliye Bakanlığı'nda görevli olduğu yıllarda yaz tatillerini Hatay’ın Arsuz ilçesindeki Maliyeciler Kampı’nda geçiren

Yıldız Bor’dan Kılıçdaroğlu’nu Duygulandıran Arsuz Fotoğrafı

Gündem   A+a-

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun o döneme ait yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı. Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı ve 2014-2019 yılları arası Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Arsuz Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Yıldız Bor, 1970’li yıllarda çekilmiş olan ve kızı Zeynep’in de yer aldığı fotoğrafı Kılıçdaroğlu’na hediye etti.
 

Tatilini Arsuz’da geçirirdi

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1971 yılında Maliye Bakanlığında Hesap Uzmanı olarak göreve başlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu tarihten itibaren yaz tatillerini ailesiyle birlikte Hatay’ın Arsuz ilçesinde bulunan Maliyeciler Kampı’nda geçirmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Maliyeciler Kampı’nda arkadaşlarıyla birlikte çekilmiş ve kızı Zeynep’in de yer aldığı bir fotoğrafının ortaya çıkması ise Kılıçdaroğlu’nu duygulandırdı.
 

Fotoğraf, duygulandırdı

Arsuzlu Yıldız Bor, 8 Kasım’da CHP Genel Merkezi ziyaretinde bu fotoğrafı Kılıçdaroğlu’na takdim etti. Yıldız Bor, Kılıçdaroğlu’ndan fotoğrafı babası için imzalamasını istedi. Kızı Zeynep’in küçüklüğünün de yer aldığı fotoğrafın kendisini duygulandırdığını ifade eden Kılıçdaroğlu, fotoğrafın bir kopyasını imzalayarak Bor’a takdim etti.
 

Kendisinden fotoğrafın hikâyesini dinledim

Yıldız Bor, “Nazik kabulü, ilgi ve iltifatı için kendilerine teşekkür ettim. Bu fotoğrafın hikayesini de kendisinden dinledim. Büyük kızı Zeynep hanımın da yer aldığı fotoğrafı görmesinden duyduğu heyecanı anlattı bana. Arsuz’u Hatay’ı konuştuk. İş dünyasının kendisini Cumhurbaşkanı adayı olarak görme talepleri kendilerine ilettim. Bana verdiği mesajı ve daha çok çalışmamız gerektiği öğüdünü aldım” ifadelerini kullandı.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar
deneme bonusu güncel giriş supertotobet