Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar Görevine Başladı

Mardin’in Artuklu İlçe Kaymakamlığı’nda Görev Yaparken Arsuz Kaymakamlığına Atanan Hacı Hasan Gökpınar Göreve Başladı.

 Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar Görevine Başladı

Arsuz   A+a-

 Arsuz Kaymakamı İken İzmir Kemalpaşa Kaymakamlığına Atanan Musa Sarı ise Kemalpaşa İlçesin deki görevine Pazartesi günü İtibariyle Başlamıştı.
Bu durumda İzmirli Kaymakam Hacı Hasan Gökpınar Arsuz’a, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı da İzmir Kemal Paşa’ya atanmış oldu.
 
Hacı Hasan GÖKPINAR KİMDİR ?
1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen GÖKPINAR, ilk ve orta öğrenimini Muğla’nın Fethiye ilçesinde tamamladı. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde girdi. Buradan 2008 yılında mezun olan GÖKPINAR, aynı yıl açılan Kaymakam Adaylığı yazılı ve sözlü sınavını birincilikle kazandı ve Muğla Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Kaymakam adaylığı sırasında İngiltere’nin Portsmouth üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. Süleyman Demirel Üniversitesinde doktora eğitimine devam eden GÖKPINAR, evli olup iki çocuk babasıdır. 2009 yılında Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yapan GÖKPINAR, daha sonra sırasıyla;
2012-2014 Afyonkarahisar / Evciler Kaymakamı,
2014-2016 Ordu / Çamaş Kaymakamı,
2016-2017 Samsun / Kavak Kaymakamı olarak görev yaptı.
2017-2019 Diyarbakır Vali Yardımcısı olarak görev yaptı, 26 Ağustos 2019 tarihinden itibaren Artuklu Kaymakamı olarak görevini sürdürürken 20 Ağustos günü yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Hatay Arsuz Kaymakamlığı görevine atandı.
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar