Skip Navigation Links

Sude İrem Özdemir Hatay'ı Temsil Edecek--

Sude İrem Özdemir, 2021 Uluslararasi Ahilik Yili Satranç Turnuvasinda Hatay’i temsil edecek

Sude İrem Özdemir Hatay'ı Temsil Edecek--

Arsuz   A+a-

 Sude İrem Özdemir, 2021 Uluslararası Ahilik Yılı Açık Satranç Turnuvasında Hatay’ı temsil edecek
 
Satranç Turnuvasında Hatay 15 yaş İl ikincisi olan Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencilerinden Sude İrem Özdemir, Kırşehir’de yapılacak turnuvada hazırlanıyor.
 
2021 Uluslararası Ahilik Yılı Açık Satranç Turnuvası, Kırşehir Valiliği, Kırşehir Ticaret İl Müdürlüğü, Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliği ile 13 - 18 Eylül 2021 tarihleri arasında Kırşehirde gerçekleştirilecek olan turnuvada Sude irem Özdemir, Hatay’ı temsil edecek. Turnuvada dereceye giren sporculara toplamda 35 bin 500 TL değerinde ödül dağıtılacaktır.
Arsuz Satranç Kulübü Derneği bünyasinde çalışmalarını yürüten İskenderun’lu Sude irem Özdemir, 31 Temmuz- 1 Ağustos tarihleri arasında Antakya’da gerçekleştirilen turnuvalarda  öğrencileri Sude irem Özdemir başarı göstermiş ve Hatay 15 yaş kızlar ikinciliği derecesini elde etmişti…
 
Arsuz Satranç Kulübü Derneği Başkanı Cem Bozkurt, satranç sporunun özellikle çocukların üzerindeki olumlu etkilere dikkat çekerek “Satranç, kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkiler ve geliştirir” dedi.
Şehit ve Gazi ailelerinin çocuklarına ücretsiz satranç kursu
Satranç ile ilgili görüşlerini dile getiren  Başkan Bozkurt, Şehit ve Gazi ailelerinin çocuklarına ücretsiz satranç kursu vereceklerini de duyurdu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Zubizu-Wolkswagen 
son gelişmeler
öne çıkanlar