Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Engelleri Aşan Kahvaltı

Engelsiz Arsuz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven sponsorluğunda kahvaltı düzenlendi.

Engelleri Aşan KahvaltıWeb
TV

Arsuz   A+a-

 “ENGELSİZ” BULUŞMA
 
Engelsiz Arsuz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven sponsorluğunda kahvaltı düzenlendi.
Kahvaltıya Engelsiz Arsuz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği üyeleri, Arsuz Belediye Başkanı Asaf GÜVEN ve ekibi, Defne Engelliler Derneği, Reyhanlı Engelliler Derneği, Karaağaç Akdeniz Özel Eğitim ve Uygulama Okulu, Erasmus kapsamında ülkemizde bulunan Yabancı öğretmenler katılım gösterdi. Etkinlik katılımcılara yerel sanatçılar Nihat ACIOĞLU, Berk GÜRŞEN gönüllü olarak eğlenceli bir konser eşliğinde devam etti.
 
Engelsiz Arsuz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Serhat Gökpınar, “Öncelikle bugünün planlanmasında bizlere destek olan emeği geçen ve bugüne sponsor olan Belediye Başkanımız Asaf Güven’e çok
 
teşekkür ederiz. Bu kadar engelli insana destek olan insanları bir arada görmek güzel yarınlar için mutluluk verici. Engelli bireyler için çırpınan insanlar da var. Bizler Engelsiz Arsuz Gençlik ve Spor Kulübü Derneği olarak her zaman engelli bireyleri daha güzel daha eşit ve daha adil bir dünyada aktif bir şekilde kalabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Tabiki de belediyemizin katkılarıyla daha erişilebilir bir Arsuz’a kavuşacağız. Daha önceden Başkanımızdan da Özgür başkanımızdan da bunun sözünü aldık. İnşallah daha erişilebilir bir Arsuz yaratacaklar bize,” şeklinde konuştu.
 
Engelleri aşan insanların ayrı bir değer olduğunu belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Burada sizleri Arsuz’da ağırlamak tabiki ayrı bir mutluluk. Ama şunu belirtmek istiyorum ki siz engelleri aşan insanlar olarak ayrı bir değersiniz, alkışlanacak insanlarsınız. Önemli olan basiti
 
yapmak değil engelleri aşmaktır. Bu nedenle sizlerde aşıyorsunuz. Çok fazla bir şey söylemeyeceğim ama hepimizin görevi belediye olmak üzere, belediye başkanı ve tüm halkımızın görevi bu insanlara yaşamı daha iyi daha kaliteli kılmak olabilmelidir ki çabamız bununla ilgili. Derneklerle, okullarla dayanışma içerisindeyiz. Okul müdürümüzün buradan ayrıldığına üzülüyorum. Bir şeyler yapabilmek için hakikaten çok çabaladı. Arsuz’a katkısının olduğuna inanıyorum. Tüm emekleri için ona da teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarımızı selamlıyor, afiyet olsun diyorum,” ifadelerini kullandı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Engelleri Aşan Kahvaltı videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar