Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Yusuf Gökay Toprağa Verildi

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nde siyaset yapan İz Reklam ortaklarından Yusuf Gökay tedavi gördüğü hastanede 60 yaşında hakkın

Yusuf Gökay Toprağa Verildi

Gündem   A+a-

 Hatay’ın İskenderun ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nde siyaset yapan İz Reklam ortaklarından Yusuf Gökay tedavi gördüğü hastanede 60 yaşında hakkın rahmetine kavuştu.İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi, aynı zamanda Odanın Eğitim ve Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu eski üyesi olan kentin sevilen simalarından Yusuf Gökay, bir süredir amansız hastalığıyla mücadele ediyordu.
 
Gerek iş, gerekse siyaset çevresinde çok sevilen, sayılan iş insanı Yusuf Gökay yaklaşık 10 gün önce durumu ağırlaşınca Adana Balcalı Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Tedaviye cevap veremeyen Gökay, yaşama veda etti. Vefatı başta ailesi olmak üzere, iş ve siyaset çevresinden sevenlerini derinden üzen merhum Yusuf Gökay’ın cenazesi bugün öğleden sonra gelişim Hastanesinden alınıp saat 15.00’de Asri Mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye CHP İl Başkanı Dr.Ramiz Parlar, İskenderun CHP.ilçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, Hatay CHP.Milletvekilli Suzan Şahin, İTSO, STK'lar, CHP liler, Eski Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun CHP Belediye Meclis üyeleri, Arsuz CHP. Meclis Üyeleri, yakınları ve sevenleri katıldı. Başsağlığı Fener Cad. Üzerinde bulunan Miçooğlu Apt. Önün de saat 17.00 de okunacak dualar eşliğinde alınacak.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar