Skip Navigation Links
Gumus-Suv

TOSYALI: TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİMİZ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,'Ekiplerimiz vatandaşlarımızın sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri amacıyla çöp konteynerlerini yı

TOSYALI:  TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİMİZ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Yerel   A+a-

 İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,"Ekiplerimiz vatandaşlarımızın sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri amacıyla çöp konteynerlerini yıkama ve dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor" dedi.
 
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ SAHADA
 
Başkan Fatih Tosyalı,"Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz,özellikle Kurban Bayramı sonrası çöp konteynerlerinin yıkama ve dezenfekte çalışmalarına sıklıkla devam ediyor.
 
Çevre temizliği ve halk sağlığı için temizliğin en hassas konulardan biri olduğunu ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, “Tüm cadde ve sokaklarımızda temizlik çalışmalarımız devam ederken, periyodik olarak gerçekleştirilen ilaçlama ve temizlik işlerine ara vermedik. Temizlik çalışmalarımız kapsamında ENVİTEC ekipleri ile birlikte sürdürdüğümüz çöp konteyneri yıkama ve dezenfektesi sayesinde; çöp konteynerlerinin yerinde, hızlı ve etkin bir şekilde temizliği yapılarak, görüntü kirliliği ve koku oluşumu engellenirken, aynı zamanda larva ve sinek oluşumunun da önüne geçilmiş olunuyor "şeklinde konuştu.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar