Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Av Nadir Urcun Bankacı Özge Türker’le Hayatını Birleştirdi…

Rüya Gibi Düğünle Hayatlarını Birleştirdiler…

Av Nadir Urcun Bankacı Özge Türker’le Hayatını Birleştirdi…

Magazin   A+a-

 Hatay Barosu’nun çalışkan ve tuttuğunu koparan avukatlarından Nadir Urcun, gönlünü kaptırdığı bankacı Özge Türker’le hayatını birleştirdi.
 
Arsuz İşinsanları Derneği (ARİAD) Kurucu Başkanı başarılı hukukçu Avukat Nadir Urcun, meslek hayatındaki başarısını özel hayatına da yansıtma kararı almasıyla tüm sevenlerini mutlu etti ve Bankacı güzel gelin Özge Türker’le ömür boyu mutluluğa yelken açtı.
 
Arsuz Belediye Başkanı Dr Asaf Güven’in kıydığı Av. Nadir Urcun ile Özge Türker’in nikahın şahitliklerini Hatboru Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılıçlar ile SEZA Kömür Sahibi Sezai Boncuk yaptılar.
Rüya gibi bir nikah ve düğün merasimiyle evliler kervanına katılan Avukat Nadir Urcun ile Özge (Türker) Urcun, mutlu ve güzel bir geleceğe davetlilerin şahitliğinde adım attılar.
 
Semra-Av. Ethem Urcun ile Sevim-Emekli Öğretmen İsmet Türker’in evlatlarının nikah ve düğün törenlerine meslektaşları, işdünyasından çok sayıda dostları ve aile yakınları katıldı.
 
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan, Belediye Başkanı Dr Asaf Güven, Arsuz Gökmeydan eski Belediye Başkanı Necim Bozkurt, ARİAD Başkanı Adnan Ağır ile bölgenin önemli simaları düğün ve nikah merasiminde hazır bulundu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Toplam (1) adet yorum var.
aktan ali özlük 1 ay 22 gün önce
birbirlerine çok yakışan bir çift. Nadir Urcun çok başarılı, emsalleri arasında temayüz etmiş bir avukat. hanımefendi çok zarif. Allah mesut etsin.
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar