Skip Navigation Links
Gumus-Suv

AHISKALI KÜLLÜCÜLER DERNEĞİ’NDEN DÖRTYOL GAZETECİLER CEMİYETİ’NE ZİYARET

Geçtiğimiz haftalarda kuruluş çalışmalarını tamamlayan Ahıskalı Küllücüler Derneği yönetimi Dörtyol Gazeteciler Cemiyetine nezaket ziyareti gerçekleşt

AHISKALI KÜLLÜCÜLER DERNEĞİ’NDEN DÖRTYOL GAZETECİLER CEMİYETİ’NE ZİYARET

Yerel   A+a-

 Geçtiğimiz haftalarda kuruluş çalışmalarını tamamlayan Ahıskalı Küllücüler Derneği yönetimi Dörtyol Gazeteciler Cemiyetine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
 
Derneğin Kurucu Başkanlığını üstlenen Mehmet Bozkurt, Yönetim Kurulu üyeleri Güngör Şahin, Ali Kaya ve İbrahim Yıldız ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Dörtyol Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sedat İskenderoğlu ve Başkan Yardımcısı Kazım Yıldırım tarafından karşılandı.
 
Karşılıklı sohbet havasında gerçekleşen ziyarette yaylaların başta ulaşım sorunu olmak üzere sosyal, ekonomik ve turizm açısından avantajları ve bu avantajların bölge halkının daha kapsamlı kullanımının yol ve yöntemleri konuşuldu.
 
Ahıskalı Küllücüler Derneği Başkanı Mehmet Bozkurt her yıl geleneksel olarak Küllücüler Keldaz Zirvesine bayrak asma şenliklerinin 14. sünü bu yıl dernek olarak 22 Temmuz 2021 Perşembe günü gerçekleştireceklerini ifade ederek tüm Dörtyollu hemşerilerimizi bu etkinliğe davet etti.
 
Dörtyol Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sedat İskenderoğlu da sivil toplum kuruluşlarını önemsediklerini ve cemiyet olarak, memleketin faydasına ve toplumun refahına yönelik yapılan her çalışmaya destek olmaya hazır olduklarını ifade etti.
 
Ahıskalı Küllücüler Derneği yönetimi Dörtyol Gazeteciler Cemiyetine Kadir Aslan’ın kaleme aldığı “Ahıska’dan Amanoslar’a Küllü Köyü” kitabını hediye ederken, cemiyet tarafından da yönetime ikramlarda bulunuldu.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar