Skip Navigation Links
Gumus-Suv

GÜVENLİ İŞ, GÜVENLİ GELECEK PROJESİ START ALDI

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından “Güvenli İş, Güvenli Gelecek” isimli hibe projesi açılış toplantısı düzenlendi

GÜVENLİ İŞ, GÜVENLİ GELECEK PROJESİ START ALDIWeb
TV

Gündem   A+a-

 Belen Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Hayrettin Baskın, Avrupa Birliği (AB) İş Sağlığı ve Güvenliği’nin Geliştirilmesi Hibe Programı kapsamında İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından yürütülen “Güvenli İş, Güvenli Gelecek” isimli hibe projesi açılış toplantısına katıldı.
 
Anemon Otel Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda; “Güvenli İş, Güvenli Gelecek” projesinin genel detayları ele alınarak, mesleki ve teknik eğitim, nitelikli işgücü yetiştirilmesi ve istihdama dair istişarede bulunuldu.
 
Toplantıya, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, OSB Başkanı Ayhan Tosyalı, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Müfit Tennioğlu, Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Kızılay İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri ve çok sayıda davetli katıldı.
 
İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım, proje kapsamında yapılacak çalışmalar hakkında konukları bilgilendirdi.Yıldırım, projenin İskenderun’da sanayi bölgesini yakından ilgilendirmesinin yanı sıra, üretim ve istihdama büyük katkı sağlayacağını aktardı.
 
Avrupa Birliği ile Türkiye işbirliğiyle finanse edilecek olan proje; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı uhdesinde ve İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Özçelik-iş Sendikası’nın iştirakleriyle yürütülecek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GÜVENLİ İŞ, GÜVENLİ GELECEK PROJESİ START ALDI videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar