Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Gençlerden Başkan Tosyalı'ya Saha Teşekkürü

İskenderun'da gençler, yenilenen basketbol sahası için Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'ya teşekkür etti.

Gençlerden Başkan Tosyalı'ya Saha TeşekkürüWeb
TV

Spor   A+a-

İskenderun Belediyesi tarafından kente bir yandan yeni sportif tesisler kazandırılırken diğer yandan ise mevcut tesislerin yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Son olarak sahilde bulunan ve çeşitli nedenlerle kullanılmaz bir halde bulunan bir basketbol sahası daha yenilenerek gençlerin kullanımına sunuldu.
GENÇLER SAHADAN MEMNUN
Yapılan yenileme ve düzenleme çalışmasından memnun olan genç sporcular,"Mevcut basketbol sahası daha önceden çok iyi bir durumda değildi.Basketbol oynamak için buraya geldiğimizde düşmeler,yaralanmalar yaşıyorduk.Teller kırılmış tehlike oluşturuyordu.Zemin kötü,pota direklerinin durumu iyi değildi.Şimdi ise yapılan çalışmalardan sonra sahamız çok güzel oldu" şeklinde konuştular.
BAŞKAN FATİH TOSYALI'YA TEŞEKKÜR
Genç sporcular,"Şimdi bu basketbol sahasında güvenle spor yapıyor,boş zamanlarımızı burada spor yaparak geçiriyoruz.İskenderun Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı'ya çok teşekkür ediyoruz.Sahayı kısa bir sürede yeniletti.Şimdi zemin,direkler,çevre telleri ve potalar çok güzel bir halde.Arkadaşlarımız ile güvenli ve sağlıklı bir ortamda spor yapıyoruz" diye konuştular.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gençlerden Başkan Tosyalı'ya Saha Teşekkürü videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bastug ailesi
bastug ailesi
son gelişmeler
öne çıkanlar