Skip Navigation Links

ANTAKYA BELEDİYE SPOR 1 - 5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR 1

Bal Ligi 4. Bölge 1. Grup karşılaşması...

ANTAKYA BELEDİYE SPOR 1 - 5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR 1

Spor   A+a-

ANTAKYA BELEDİYE SPOR 1 5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR 1
Bölgesel Amatör Ligine (BAL) ülkemizin çeşitli illerinde yapılan karşılaşmalarla start aldı. BAL ligi 4.bölge 1. grubunda yar alan takımlardan Hatay temsilcileri Antakya Belediye Spor ile 5 Temmuz İskenderun Spor, ligin ilk haftasında Antakya Atatürk stadında karşılaştı. Bir hayli sert ve çekişmeli geçen karşılaşmada Antakya Belediye Spor ile 5 Temmuz İskenderun Spor karşılıklı gelen gollerle 1-1 berabere kalarak haftayı birer puan ile kapattılar.
Mersin bölgesi hakemlerinden Burak Doğru, Yeter Karaçalı Gülger ile Perihan Ece'nin yönettiği karşılaşmada 5 Temmuz İskenderun Spor'un golünü 17. dakikada penaltıdan Mustafa Şekercioğlu, Antakya Belediye Spor'un golünü de 49. dakikada Ertuğrul Er attı.
BAL MAÇINA PROTOKOLDEN YOĞUN İLGİ
Antakya Belediye Spor ile 5 Temmuz İskenderun Spor arasında Antakya Atatürk stadında oynanan karşılaşmayı Hatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Gençlik ve Spor il müdürü Cemil Şensöz, Hatay ASKF Genel Başkanı Mehmet Öztürk, İskenderun Spor 2. Başkanı Gülcan Polat, 5 Temmuz İskenderun Spor kulüp Başkanı Kemal Nadir Ünal'ın da bulunduğu çok sayıda protokol üyeleri izledi.

Etiketler // ,

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar