Skip Navigation Links
Gumus-Suv

ZİRVEYE DOĞRU EMİN ADIMLARLA!

İstanbul Sanayi Odası’nın “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2020 yılı araştırmasının sonuçları açıklandı.

ZİRVEYE DOĞRU EMİN ADIMLARLA!

Ekonomi   A+a-

 İstanbul Sanayi Odası’nın “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2020 yılı araştırmasının sonuçları açıklandı.
Geçtiğimiz yılı yüksek performansla kapatan ve Türkiye’nin en çok istihdam yaratan özel sektör kuruluşlarından biri olan Tosyalı Holding, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2020 yılı raporunda dört şirketiyle yer alma başarısını göstererek, yine Türkiye’nin ve bölgenin gururu oldu.
 
Türkiye’nin en 500 büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Tosçelik Profil ve Sac Endüstrisi A.Ş. 8 sıra tırmanarak 16’ıncı, Tosyalı Toyo Çelik A.Ş. 9 sıra yükselerek 64’üncü, Tosyalı Filmaşin ve İnş. Demir Üretim San. A.Ş. 12 sıra yükselerek 111’inci, geçtiğimiz yıl 176. sırada olan Tosyalı Demir Çelik San. A.Ş. 38 sıra gibi bir yükselme başarısı göstererek, 138’inci sırada yer alan en büyük sanayi şirketi oldu.
 
DURMAK YOK, YOLA DEVAM!

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, “Kurulduğumuz günden bu yana hayata geçirdiğimiz tüm yatırımlarda, Türkiye ekonomisinin geleceğine katkıda bulunmayı ilke edindik. Bugün geldiğimiz noktada da dünyada üç farklı kıtada üretim yapan Tosyalı Holding’in Türkiye’nin global demir çelik üreticisi haline geldiğini görmekten de büyük gurur duyuyoruz. Devam eden yeni yatırımlarla da büyümeye devam edeceğiz. Bu başarıda en büyük pay sahibi ise tabii ki çalışanlarımız. Bu vesileyle sayıları 10 bini aşan çalışanlarımızla birlikte bizlere güvenen müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler // ,

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar