Skip Navigation Links

Hatay Büyükşehir’den Bekliyor

İskenderunspor FK’nın yeni Kulüp Başkanı Hakan Bolat İskenderun’u hak ettiği noktaya taşımak için manevi destek beklediğini belirterek sporcu yetiştir

Hatay Büyükşehir’den Bekliyor

Spor   A+a-

 
İskenderunspor FK’nın yeni Kulüp Başkanı Hakan Bolat İskenderun’u hak ettiği noktaya taşımak için manevi destek beklediğini belirterek sporcu yetiştirmek için ihtiyacımız olan sahaları bedeli karşılığında talep ettiğini söyledi.
Şampiyonluk yolunda adım adım hedefe ulaşmak için canla başla mücadele ettiklerini söyleyen Turuncu Mavili Takmın Kulüp Başkanı Hakan Bolat, futbol okulumuzda bölgemizin çocuklarını yetiştirmek için büyük projemizi hayata geçirdik. Bunun için gerekli olan üç anterman sahası için İskenderun belediyesinden bir adet söz aldık buradan belediye başkanımız Fatih Tosyalı’ya teşekkür ediyoruz ”dedi.
ÇİMLER HAZIR
Sahaların çimlenmesi için ön çalışmaları yaptıklarını hatırlmatan Başkan Bolat, Projemiz 45 günde hazır diyerek,” Hatay Büyük Şehir belediyesi den kontratı bekliyoruz. İskenderun Belediyesi bir sahanın yerini verdi. İskenderun spor Profesyonel Takım ve Futbol Akademisi sahaları kurarak, burada futbolcu yetiştireceğiz başka bir işimiz yok. Kirası da ne kadarsa ödeyeceğiz. Haydi İskenderun Hep beraber Bu şehri eski günlere döndürelim ”şeklinde konuştu.
 
 
 
 

Etiketler // ,

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
öne çıkanlar