Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Başkan Tosyalı:'Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor'

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halka hizmet noktasında çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirtti.

Başkan Tosyalı:'Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor'

Gündem   A+a-

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’da düzenlenen AK Parti istişare ve değerlendirme toplantısında yaptığı açıklamada, İskenderun’u hak ettiği noktaya elbirliği ile taşıyacaklarını belirtti.
Düzenlenen toplantıya AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ,AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal ,AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ,meclis üyeleri ve mahalle başkanları katıldı.
GÖRSEL SUNUM YAPILDI
Düzenlenen toplantıda belediyenin hizmetleri hakkında görsel sunum eşliğinde bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” AK Parti Hatay Milletvekilimiz, İl Başkanımız, İlçe Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve “AK Davaya” gönül vermiş kıymetli teşkilat mensuplarımız ile kentimizde düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldik. Belediyemizin çalışmaları, faaliyetleri ve projelerimiz ile ilgili bilgiler paylaşarak, kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunduk ”dedi.
45 MAHALLEYE EŞİT HİZMET
Gece –Gündüz demeden halka hizmet noktasında çalıştıklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Belediye olarak rutin hizmetlerimizin yanında sosyal anlam da da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 45 mahalleye eşit hizmet götürmekteyiz. Güzel olan İskenderun’umuzu daha güzel bir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İskenderun’a Değer” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar