Skip Navigation Links

Gültepe'ye Yeni Atık Su Tahliye Hattı

HATSU,atık su tahliye hattı ihtiyacını karşılamak için hazırladığı projeleri Defne ilçesinde de hayata geçirmeyi sürdürüyor.

Gültepe'ye Yeni Atık Su Tahliye Hattı

Yerel   A+a-

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), “Temiz Çevre ve Sağlıklı Gelecek” ilkesiyle atık su tahliye hattı ihtiyacını karşılamak için hazırladığı projeleri Defne ilçesinde de hayata geçirmeyi sürdürüyor.
 
Atık suların sağlıklı şekilde tahliye edilmesi ve altyapı ihtiyacını karşılamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Genel Müdürlük, Defne ilçesine bağlı Çekmece Mahallesi Gültepe mevkisinde atıksu hattı ihtiyacı olan meskenler için 200’lük beton borularla 230 metre yeni atık su hattı çalışması gerçekleştirildiğini belirtti.
 
Fiziki ve teknik şartların göz önünde bulundurularak yapılan çalışma sayesinde çevre atık su tahliyesinin sağlıklı şekilde gerçekleşeceğine dikkat çeken HATSU, atık suların modern yöntemler ile deşarj edilmesi ve çevreye zarar vermeyecek hale getirilmesi adına atık su hattı çalışmalarının kent genelinde sürdüğünü vurguladı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar