Skip Navigation Links
Gumus-Suv

'Mutlu,İnanmış ve Sorunsuz Sahaya Çıkmanızı Sağlayacağız'

Casmin otelinde basın mensupları ile bir araya gelen Payas Spor'un çiçeği burnunda yeni başkanı Hakan Kayın, futbolculara seslendi

'Mutlu,İnanmış ve  Sorunsuz Sahaya Çıkmanızı Sağlayacağız'

Spor   A+a-

 Misli. Com 3. Ligi 1. Grubunda mücadele eden Akdeniz Temsilcisi Payas Spor'da Mart ayında yapılacak olan Kongrede iş başına gelecek olan Hakan Kayın idaresindeki yeni yönetim kurulu, Casmin otelinde basın mensupları ile bir araya gelerek futbolculara moral verdi.
Prensipte anlaştıkları Teknik heyet ve futbolcularında hazır olduğu Casmin Otelinde Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Hakan Kayın, "Bizler yönetim kurulu olarak sizlerden hiç bir maddi beklentimiz yok. Tüm arkadaşlarımız kendi branşlarında kariyer sahibi insanlardır. Yönetim kurulu olarak imkanlarımız dahilinde Mutlu, İnanmış ve sorunsuz olarak sahaya çıkmanızı sağlayacağız. Sizlerin de bizlere inanarak takımımızı ligde bırakmak için var gücünüzle çalışacağınıza inanmaktayız. Payas Spor büyük bir camiadır. İnşallah bu sezon ligde kalır ve gelecek sezonda da iyi bir takım oluşturarak üst liglere çıkmak için mücadele ederiz"dedi.
Bu arada bölgemizin saygın spor hukukçusu ve geçmiş yıllarda da Türkiye Futbol Federasyonunda çeşitli kademelerinde görev yapan ve bölgemizde bazı profesyonel kulüplerimizde Başkan yardımcılığı yapan Cihan Önal, Payas Sporlu futbolcularla sohbet etti.
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bastug ailesi
bastug ailesi
son gelişmeler
öne çıkanlar