Skip Navigation Links
Gumus-Suv

İskenderun Gençlik Merkezine Gençlik ve Spor Bakanlığından Ziyaret

İskenderun Gençlik Merkezine, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan ziyarette bulundu.

İskenderun Gençlik Merkezine Gençlik ve Spor Bakanlığından Ziyaret

Spor   A+a-

 Gençlik ve Spor Bakanlığının ülke genelinde başlattığı ve 81 ili kapsayan “Kardeşin Isınır Dünya Isınır” isimli yardım projesinin lojistik merkezi olarak belirlenen İskenderun Gençlik Merkezine, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan ziyarette bulundu.
İdlip’te zor şartlar altında bulunan insanların kış aylarını rahat geçirebilmeleri için kalın kıyafetler, farklı çeşitte giyim eşyaları, ayakkabı, bot, mont tarzında koruyucu kıyafetlerin toplandığı yardım kampanyası ülke genelinde yoğun katılım ile devam ediyor.
Bir yandan da toplanan yardımların gönderildiği İskenderun Gençlik Merkezinde de tasnif ve kolileme çalışmaları hızla devam ediyor. Bu çalışmaları incelemek üzere İskenderun Gençlik Merkezine ziyarette bulunan Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan, ziyaretinde kendisine eşlik eden Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz ile Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Aynı zamanda Merkezi gezen Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Ulusan çalışmalar hakkında personel ve gönüllü gençlerle sohbet etti. İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin;
“Ziyareti ile bizleri onurlandıran ve çalışma motivasyonumuzu arttıran Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcımız Tuncay Ulusan’a şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar