Skip Navigation Links

Yenileme Çalışması ile Tehlike Bertaraf Edildi

HATSU, kentin muhtelif noktalarında deforme olan ve işlevini kaybetmiş rögar kapaklarında bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Yenileme Çalışması ile Tehlike Bertaraf Edildi

Yerel   A+a-

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kentin muhtelif noktalarında deforme olan ve işlevini kaybetmiş rögar kapaklarında bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.
 
Oluşan altyapı problemlerini çözüme kavuşturma adına çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Genel Müdürlük, Kırıkhan ilçesine bağlı Mimar Sinan Mahallesi’nde problemlere hızlı müdahale edilmesi için konumlanan ve kırık durumda olup tehlike arz eden rögar kapaklarının yenilendiğini aktardı.
 
Yapılan çalışma sayesinde trafik ve yayalar için tehlike oluşturan sorunun bertaraf edildiğini belirten HATSU Genel Müdürlüğü, kentin birçok noktasındaki altyapı hatlarında temizlik çalışması yapıldığını aktararak, temiz ve yaşanabilir bir il oluşturmak için çalışmaların bütün hızıyla devam edeceğini kaydetti.
 
Kırıkhan ilçemize bağlı Mimar Sinan Mahallesi’nde kırık durumda olup yayalar ve trafik için tehlike arz eden rögar kapaklarını yenileyerek sorunu çözüme kavuşturduk. Muhtelif noktalarda deforme olan ve işlevini kaybetmiş rögar kapaklarını tespit çalışmalarımız sürüyor.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
Enerjisa Hatay
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar