Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Sağlığımız İçin Tedbirlere ve Kurallara Daha Fazla Uyalım

Fatih Tosyalı,kovid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe, hijyen kuralına uymaları konusunda vatandaşlara bir kez daha uyarılarda bulundu.

Sağlığımız İçin Tedbirlere ve Kurallara Daha Fazla Uyalım

Gündem   A+a-

 İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,kovid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe, hijyen kuralına uymaları konusunda vatandaşlara bir kez daha uyarılarda bulundu.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, "Tedbirimizi alalım… Kendimizi, ailemizi ve sevdiklerimizi koruyalım"dedi.
Korona virüs salgının tüm dünyada yayılmaya devam ettiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı,söyledi:
"Maske, mesafe ve temizlik kurallarına özenle uyalım.Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymak sevdiklerimize ve ülkemize karşı sorumluluğumuzdur.Sağlığımızın ve sosyal hayatımızın güvencesi budur.Sevgili İskenderunlular…bir süre daha kurallara uymaya devam edeceğiz.Bu zor günleri aşıp, hep birlikte sağlıklı ve güzel günlere birlikte ulaşacağız.
Bu vesile ile koronovirüs ile mücadeleye destek veren resmi, sivil, siyasi, stk, kamu kurum ve kuruluşlarımız ile bu mücadelede özveri ile çalışan sağlık ordumuza yürekten teşekkür ediyorum.Devletimiz bu konuda büyük çalışmalar yapıyor.Belediye olarak halkımızın sağlığının korunması noktasında yoğun bir gayret gösteriyoruz.Lütfen tedbiri elden bırakmayalım.Unutmayın, korona virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü degildir"
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar