Skip Navigation Links
Gumus-Suv

İsdemir Her Türlü Desteğe Hazır

Hatay'ın Belen ilçesinde meydana gelen yangında İsdemir üzerine düşeni yaptı. Hem yangın anında hemde yangından sonra ki süreçte...

 İsdemir Her Türlü Desteğe Hazır

Gündem   A+a-

 
Hatay'ın Belen ilçesinde meydana gelen yangında İsdemir üzerine düşeni yaptı. Hem yangın anında hemde yangından sonra ki süreçte birlik ve dayanışma içerisinde bölge halkına yardım eden İsdemir, üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirmeye hazırız dedi.
Hatay’da iki gün devam eden ve kısa sürede bölgeyi etkisi altına alan yangını üzüntü ve endişeyle takip ettiklerini belirten İsdemir, olabildiğince en az hasar ve kayıpla atlatılmasını temenni etti.
İsdemir yaptığı yazılı açıklamasında şunları dedi, "İskenderun’a da sıçrayan yangın sebebiyle bölgeye yakın tüm personelimiz uyarılmıştır. Ayrıca, ilgili kamu birimlerinden gelen talepler doğrultusunda gerekli destekler verilmekte, süreç kurumumuzca yakından takip edilmektedir.
Devletimizin tüm olanaklarını seferber ettiği yangın kontrol altına alınmıştır ve ivedilikle soğutma çalışmaları tamamlanmaktadır. İsdemir olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirmeye hazırız. Tüm Hatay ve İskenderun halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar